lyuba_belllaaa

Простий Мейк-ап (майже) одним засобом - з ідеальною червоною Chanel Rouge Coco 442 Dimitri

Простий Мейк-ап (майже) одним засобом - з ідеальною червоною Chanel Rouge Coco 442 Dimitri

Саме цей відтінок спробувала у період пошуку "своєї" червоної помади. Хотілось легкої формули, нематового покриття - чогось максимально французького, знаєте такий злегка наче недбалий, але насправді 100% вивірений мейк.

Отже, відтінок 442 Dimitri - як і більшість відтінків шанель, складний і хамелеонистий. Неоновий червоний на яскравому світлі, ідеально холодний червоний у тіні, та теплий глянцевий у штучному освітленні. Отак купуєш одну, а отримуєш 3 відтінки 😍 Ще, люблю цю серію через те, що відтінки названі у честь важливих людей (і коханців👌🏻) у житті мадмуазель Коко.

Раніше я носила цю помаду з виділеними очима, тепер надаю перевагу дуже "французькому" мейку - недбало вкладене волосся, легкий тон, і помада.

Свотчі:

1) денне неяскраве світло

2) сонце (просто погляньте на цей глянець!)

Простий Мейк-ап (майже) одним засобом - з ідеальною червоною Chanel Rouge Coco 442 Dimitri
Простий Мейк-ап (майже) одним засобом - з ідеальною червоною Chanel Rouge Coco 442 Dimitri

Почнемо: на фото заспана, трішки набрякша осіння я. На обличчі зволожуючий крем, сонцезахист Colorescience та кілька штрихів олівцем для брів.

Додаю помаду на яблука щік та на верхню повіку. Це мій улюблений прийом, який надзвичайно привідкриває повіки та наче "припіднімає" обличчя.

Помада легка, тушується дуже просто і не лишає плям-розводів. Лишаюсь трішки незадоволена тим що немає переходу кольору з щоки до повіки - і додаю кольорові крапки на вилицю - тушую ще раз. Використовую для цього пензлик факел, спонж на мою думку з'їдає продукт.

Додаю помаду на губи і розтушовую пальцем - нам не потрібен ефект ідеально промальованих губ і графічного мейку!

Останнє фото у каруселі - напівготовий результат.

Бачите різницю? Я - точно, обличчя більше не сіре набрякше, виділились вилиці, піднялась повіка і вигляд загалом свіжіший.

Але я була б не я, якби не вирішила трохи зробити мейк "більше кращим" 🤣 тому додаю трішки туші та більше помади. Такий мейк я носила кілька років назад, зараз обираю менш насичений.

Зверніть увагу, як кольорова помада відтягує увагу від моєї мелазми (пігментна пляма) на лобі! Саме через цю магію я і перейшла на яскраві кольори помад.

Не бачу сенсу на щодень штукатурити обличчя і пігментацію консилерами-коректорами- щільними ББ. Таке моє обличчя, таким його люблю і приймаю ❤️Додаю всі продукти, які використала у мейку.

Чи маєте такі універсальні відтінки у косметичці? Діліться улюбленими 👀