ViKhur

Бачили ціну ?!

Бачили ціну ?!

Не втрималась я. Побачивши ціну на цю сироватку, вирішила придбати прозапас. Хоча лише нещодавно почала використовувати ретинол від Skin&Lab. Але як приємно знати що в мене є запас.

І звичайно я подивилася відгуки-описи цього засобу після покупки🤣

Що я зрозуміла - це лайтовий ретинол, чекати чуда від нього не треба. Але засіб крім ретинолу має пептиди, цераміди, бакучіол, ніацинамід. А це суперове поєднання, бо не треба думати як втиснути в свою рутину все на світі. Бо хочеться ж і пептиди використовувати і ретинол , і вітамін С. Ну ви мене зрозуміли.

Думаю ще над їхнім вітаміном С. Чи треба він мені

Hyper Retinol EX 1.0 Serum – антивікова сироватка з ретинолом, яку експерти бренда IsNtree рекомендують використовувати для регулярного догляду за шкірою всіх типів. Вона містить пептиди та кераміди, які надовго насичують клітини вологою та поживними речовинами. Це допомагає надати епідермісу добре виражені пружність та еластичність. Також у формулу засобу включений суперефективний бакучиол, який називають фітоботоксом та інгредієнтом, що активує ген молодості. Він є екстрактом, який отримують з насіння та листя рослини бакучи. Його ефект схожий з дією ретинолу, який активізує синтез еластину та колагену.Особливості антивікової сироватки з ретинолом Hyper Retinol EX 1.0 Serum від IsNtree:- відрізняється легкою, схожою на ніжне молочко консистенцією, яка комфортно розподіляється по поверхні шкіри та швидко вбирається;
- містить компоненти, які знімають роздратування та захищають епідерміс від агресивних зовнішніх впливів;
- розгладжує зморшки за рахунок ретинолу, який проникає в глибокі шари шкірного покриву і працює подібно до ефекту філлера;
- живить, зволожує та зміцнює епідерміс.

Бачили ціну ?!