Фечко Христина

А що ж з бровами?

А що ж з бровами?

Шукаючи хороший засіб для брів вирішила спробувати віск від Mayur

  • Баночка маленька і продукту 10 г, але це навіть і на краще, бо якщо продукт не підійде то не доведеться довго його використовувати
  • Сам віск має рожевеньке забарвлення та приємний запах, на бровах не залишає білого нальоту, але залишає блиск та довго застигає
  • Добре не пам'ятаю, але здається щіточки в упакуванні не було
  • Віск середньої фіксації, перший час тримає брови, а далі вони починають поступово втрачати форму
  • Якогось не побачила якихось змін, адже в складі зазначено, що продукт містить арганову олію
А що ж з бровами?

Такий вигляд мають мої брови через пів години після укладення (перше фото) та через дев'ять годин (друге фото)

На вигляд брови тримаються проте, варто зазначити, що мої брови середньої жорсткості та слухняні, також вони ростуть в напрямку до верху і тримають форму самі, тож те, що ви бачите на фото це не зовсім заслуга цього воску

Однозначно цей продукт не підійде, якщо у вас жорсткі та неслухняні брови; також не підійде, якщо вам потрібно щоб брови сильно трималися адже продукт дає не сильну фіксацію

Загалом якось так, засіб мені сподобався, але після того як закінчиться то шукатиму щось інше