Spodobaieva Maryna

Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom

Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom

Нарешті знайшлося трішки часу Вам про нього написати. Взагалі я завдячую знайомству зовсім іншому аромату Laboratorio Olfattivo Need-U аромату талої води, який розвіяв мої рамки свого часу.

І я почала шукати морські ноти в ароматах, так і натрапила парфуми та одеколони Monotheme Venezia. В бренду більше 80-ти варіантів на різний смак, чесно я напевно хочу більше половини. Але з прохолодою вирішила замість Sea Salt обрати щось більш тепліше.

Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom
Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom

Тож до Вашої уваги Vanilla Blossom. Хоч на сайті вказана піраміда, але все більш простіше.

  • Композиція аромату включає такі ноти: Ваніль, Орхідея, Дерев’яні ноти, Фруктові ноти.

Чудовий, легко складений та ідеально збалансований аромат ванільної орхідеї. Він про квіти і орхідея тут головна, вона просто купається в солодких, але тихих відтінках ванілі, обрамлена свіжою деревиною, ноткою спецій та ще більш далекою фруктів.

Це не про ваніль з пакетика чи солодкий сироп, вона максимально натуральна і дорога по звучанню. Стійкість з самого початку була не великою, але коли я дала аромату відпочити після дороги, зараз її відчуваю десь від 4 годин. Використовую її по різному чесно, буває, як димку для тіла. Просто, як звичайний аромат, також за своєї простоти класно поєднується з іншими, раніше так поєднувала аромати Demeter. І постійно ним обливаюся дома, чомусь він на мене діє досить заспокійливо.

А пакування то окрема любов, в ньому прямо відчувається античність старих ароматів. Дуже красиве, складно пройти повз. Тай зараз гарні знижки на деякі аромати.

Всім гарних вихідних💫