Alina_Demchenko

Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte

Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte
Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte
Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte
Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte

З цією текстурою, я вже знайома, тож коли купляла її , для мене не було сюрпризів. Це кремова матова помада, з доволі легким покритям, яке комфортно відчувається на губах.

Помада виконана у вигляді масляного олівця, якими діти малюють свої шедеври. Знизу корпусу, є поворотний механізм, завдяки якому ви можете відкрутити продукт, коли він почне закінчуватись. Його об'єм -3,5гр, а по моїм міркам це впринципі достатньо.

З самого тонкого шару, помада дає гарний насичений колір. Вона легко ковзає по губам, без проблем передаючи всю красу відтінку. На самому початку, помадою дуже легко "накреслити" контур, але через деякий час на допомогу приходить пензлик. Тушується вона ну дуже шикарно і доречі гарно фіксується. Тож якщо вам треба такий відтінок рум'ян як і ваша помада - то це ідеальний варіант. Такий собі мультипродукт.

Як ви розумієте, м'яка і комфортна текстура, несе деякі мінуси. Продукт не перенесе перекусу, але це стосується більшості матових помад в стіку. Як я вже казала, вона доволі комфортна на губах, має напівматовий фініш.

Що до кольору: Ох, кожен раз я даю собі обіцянку не купляти червоні помади, але як розумієте, в мене не виходить. ВІДТІНОК ПІД НОМЕРОМ 006.Це яскравий, насичений відтінок який має ідеально червоний відтінок, без холодного підтону. При деякому освітлені мені здається, що є в ній щось моркв'яне, але при розтушовці це такий гарний слід від вишеньки. Вона на моїй шкірі немов світиться, це виглядає доволі насичено і яскраво. Вона навіть придає моєму обличчю більш теплих фарб.

Помада бюджетна, гарної якості і текстури, тож рекомендувати МОЖУ ОДНАЗНАЧНО.

Інший відтінок з цієї лінійки, в мене віджала бабуся ( https://club.makeup.com.ua/post/20110/) . Доречі думка з часом в мене змінилась, як мінімум контур мені стало легко наносити, хоча на малі губи це той ще квест)))

Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte
Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte
Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte
Час червоних помад : TopFace Focus Point Matte