Demchenko Alina

TopFace Focus Point Matte : комфортно та матовий фініш, що ще потрібно?

TopFace Focus Point Matte : комфортно та матовий фініш, що ще потрібно?
TopFace Focus Point Matte : комфортно та матовий фініш, що ще потрібно?
TopFace Focus Point Matte : комфортно та матовий фініш, що ще потрібно?

Осінь - час нюду, як би мені не хотілось щеголяти з яскравими відтінками. Це мабуть більше через колір мого гардеробу але не суть. Час вилазити моїм улюбленим помадам і час показати новеньких жителів. Отдже, відразу кажу : я купила її собі, але в мене її відібрали. Сумно, але я візьму собі ще)))

Це класичний представник матових помад у формі стіку, що для когось проблема, а для когось навпаки. Багато людей, цінують помади в стіку за те що вони більш легкі, не так сушать губи, легко нашаровуються і легко можна стерти.

З цього ми бачимо і мінус :їжу не переживе, може розмазатись .

Що ж, давайте я вам все ж таки про неї розповім. Це матова помада, кремової текстури і з матовим фінішем. Її форма нагадує олівець, але доволі великого розміру. Робити чіткий контур подібною формою - не зовсім зручно, якщо у вас тільки не великі губи правильної форми - там буде все ж таки легко. Для малих губ, зробити рівну форму буде складно. Потрібен або олівчик в тон помади, або пензлик, що б промалювати контур.

Запах - доволі приємний, більше класичний , без "присмаку" бабученої косметики. Текстура пімгентована, приємна. Фініш не наглухо матовий, в мене був продукт схожої текстури, але доречі був на багато дорожче.

В мене 007 номер. Це нюдовий відтінок, в тепло рожевій гамі. На моїй шкірі він не нагадує колір барбі, або щось подібне. Ні, він ідеально вписується в мій тип зовнішності і створює вигляд ідеального нюду. Ось кольори я описувати не майстер : це теплий, пильно трояндовий відтінок, який комусь може здаватись занадто темним, а комусь занадто холодним

TopFace Focus Point Matte : комфортно та матовий фініш, що ще потрібно?
TopFace Focus Point Matte : комфортно та матовий фініш, що ще потрібно?

Колір насичений, помада хоч і легко стирається, але сходить с губ акуратно, не помітно. Вона не відчутна на губах, наче трошки пудрова. Переживає чай, солоденьке. Борщик удмаю не переживе, але знову ж таки, дуже акуратно уходить с губ.

Я такі кольори називаю ідеальними офісними відтінками.

На теплого кольору шкірі - може бути трішки більш рожевою, на холодного - така як на мені, трошки з натяком на теракот. У лінійцці є як більш теплі відтінки, так і більш холодні.

Помадою, пігментацією і формулою - я задоволена на 100%. Форма ж самої помади не дуже звична, але це справа часу.

Як бачие - лущення не підкреслила, не стягує.

Що ще треба від помади такого формату ?)

Це дуже гарний і бюджетний варіант)