AsyaFox

Спрей-термозахист для волосся Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray

Спрей-термозахист для волосся Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray
Спрей-термозахист для волосся Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray
Спрей-термозахист для волосся Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray

Всім привіт, це Ася! 💕

Сьогодні розповідаю про спрей-термозахист для волосся від MERMADE .

В спільноті мабуть всі вже знають наскільки сильно я люблю Русалоньок 🥰 , і те що я постійно тестую їх косметику, тому пропустити термозахист - було б справжнім неподобством.

☝🏻Насправді, багато хто з нас нехтує використанням термозахисту, бо відчути його ефект досить важко, на відміну від засобів що мають миттєву дію що візуально покращує вигляд волосся. Термозахист діє непомітно, але якщо постійно ним нехтувати, то зовсім скоро можна сильно погіршити стан волосся, тому я раджу кожній дівчинці звернути увагу на даний продукт, навіть якщо ви не користуєтесь феном чи плойкою, пам'ятайте що холодне повітря та палюче сонце також має свій вплив.

✅Чим особливий Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray:

– формує захисну плівку, що запобігає руйнівній дії високих температур;
– протеїни шовку дарують локонам гарне сяйво, запобігають механічним пошкодженням і посіченості;
– знижує ризик отримати сухість та ламкість під час постійних укладок;
– кератин сприяє відновленню структури до самих кінчиків;
– допомагає довше зберігати насичений колір фарбованого волосся;
– не містить силіконів, що можуть створювати зайве обтяження;
– робить пасма м’якими, полегшуючи їхнє розчісування;
– має приємний аромат, що зберігається на волоссі;
– не залишає відчуття липкості, не склеює пасма.

Мій досвід та враження від використання:

Відразу хочу звернути увагу на те, що дизайн та пакування як завжди, дуже естетичні та милі, мені це подобається до крику. 🥰 Пулівелізатор зручний, видає без проблем потрібну кількість продукту. Я використовую засіб після миття голови на вологе волосся і періодично на сухе перед укладкою утюжком, розподіляючи рівномірно з долоньок. Дуже подобається що дійсно, ніякої липкості, склеєних пасм немає. Так, волосся не виглядає прям "вау" як після засобів з силіконами , але дійсно стає більш гладким, мʼяким, і я можу бути спокійна, що зовнішні чинники його не пошкоджують в перспективі.

Дуже добре те, що пасма не почали швидше бруднитися після використання, засіб ніби "невагомий" але при цьому чудово виконує свої функці.

А ще, спрей дуже приємно пахне, це ще один плюсик до задоволення від використання❤️

Я цілком та повністю можу рекомендувати даний засіб, особливо враховуючи його вартість! Дівчата, це скарб😍