O_Skomska

Shelly Apple & Cinnamon

Shelly Apple & Cinnamon

З новинки від Shelly, кремчику для рук, що інтенсивно живить і відновлює шкіру з корицею та яблуком - я хочу розпочати нову рубрику з хештегом #ідеїподарунківдозимовихсвят❄.

В ній буду ділитись цікавими знахідками, оглядами, ідеями.

Ще зарано скажете ви , а я відповім - коли я побачила на прилавках магазинів вже асортимент з різними новорічними іграшками , прикрасами - я зрозуміла , що час летить неймовірно швидко 🫣

А я людина, яка любить все планувати завчасно, а не в останній момент, тому вже ділюсь з вами цікавими варіантами🥰

Хочу розповісти вам про крем для рук від Shelly Apple & Cinnamon.

❄️Це ідеальний призентик для подруги, колег, та рідних.

❄️Він має призентабельне , святкове пакування.

❄️Картонна коробочка з отвором , через який видніється кремчик.

❄️Коробочка має зверху білу стрічку- тому в мене пакування асоціюється - ніби це ялинкова прикраса, яку можна повісити на гілочку 😍

Shelly Apple & Cinnamon
Shelly Apple & Cinnamon

❄️Туба м'яка , та компактна.

❄️Об'єм 40 мл.

Це тей варіант, коли поміститься в будь-яку сумочку, і зручно брати із собою.

Мені подобається , що бренд має такі формати, я купувала набір із 3ох кремчиків , про них в дописі : https://club.makeup.com.ua/post/52358/ , і тепер в мене кожен лежить по різних сумочках, щоб не забути, тому я радію , що і цей кремчик саме такий.

❄️Є захисна мембрана із фольги.

❄️На білій тубі стилізовані малюнки яблука та кориці , що натякають на аромат 💕

❄️Текстура кремова, легка , але при цьому поживна.

❄️Шкіра дуже швидко поглинає крем, не залишає жирної плівки, та дискомфорту .

❄️Натуральне масло ши у складі засобу добре пом'якшує та зволожує шкіру.

Я не люблю носити рукавички, тому часто мої ручки сухі , та обвітрюються. І в мене великі надії на цей кремчик 😍

❄️Аромат поєднує в собі нотки запеченого солодкого яблука та пряної кориці.

Для мене він асоціюється з сімейними , затишними, теплими вечорами. Коли запік шарлотку з яблучками, притрусив коричцею і цей аромат заповнив всю оселю. Він ніби теплі обійми.

Рекомендую спробувати , та взяти на замітку , як призентик для рідних♥️

А ви відчуваєте вже наближення зими, та свят ?