Юлі

Аромадифузор, де нічого зайвого – Bulgarian rose & Wood Avenue des Parfums

Аромадифузор, де нічого зайвого – Bulgarian rose & Wood Avenue des Parfums
Аромадифузор, де нічого зайвого – Bulgarian rose & Wood Avenue des Parfums

«Пахне прямо як трояндова вода!» – була моя перша реакція на аромадифузор Bulgarian rose & Wood при розпаковці. Цього варто було очікувати, адже сама назва виділяє дві головні ноти: болгарську троянду 🌹 та дерево.

Але насправді все виявилося цікавішим 🙌🏻

Більше тижня я тестувала аромадифузор від українського виробника Avenue des Parfums, щоб сформувати свої висновки та поділитися з вами ⬇️

Після 8 днів використання рівень рідини тільки трохи знизився до верхнього краю етикетки на флаконі.

Виробник зазначає: «призначений для приміщень до 25 м² і ароматизації протягом 4-6 тижнів», але він буде стояти і довше. З такою тенденцією розраховую на 9 тижнів мінімум!

Обʼєм – 100мл

*цей пункт доповню, коли дифузор закінчитьсся

Те, що спершу здалося простим і «плоским», насправді виявилося набагато складнішим.

В один день я відчувала алкогольні ноти, в інший – ніжну ваніль, а іноді – м'який квітковий шлейф. Композиція містить ноти болгарської троянди, шафрану, пачулі, амбри, ванілі та сандалу. Він ніжний, стриманий, комфортний і затишний, без зайвої нав'язливості ✨

А якщо хочеться зробити його більш «гучним», можна поставити хоч усі 4 палички, що йдуть в комплекті.

Особисто мені хотілося б додати ще трохи солодкості, можливо в поєднанні з іншими квітами запах розкрився по-особливому гарно 🌼

Найкраще я уявляю цей аромадифузор у вітальні або офісі, власному кабінеті чи біля робочого місця. Це абсолютний унісекс, який подобається і мені і оточуючим 🤍

Для ванної кімнати я б вибрала щось більш безтурботне, легке за настроєм.

Цікаве спостереження: Bulgarian rose and Wood створює атмосферу, у якій вдається легше концентруватися над роботою або читанням книги, наприклад 👀

Він настільки стриманий і делікатний, що не відволікає, а навпаки, допомагає зберігати фокус.

Як на мене, це класний ефект, якого я зовсім не очікувала)

Bulgarian rose & Wood – аромат, що поєднав у собі ніжність болгарської троянди та теплі деревні ноти. Ідеально підходить для створення затишної, але разом з тим зосередженої атмосфери у вітальні, офісі або робочому кабінеті.

Подобається, що аромат ненавʼязливий та має різні грані, що відкриваються поступово. Сама композиція складена приємно та збалансовано, а ще аромадифузор економний у використанні 🫰

І як же приємно, що все це виготовляється в Україні 🤍

Також може зацікавити:

- огляд на гель для душу Avenue des Parfums: https://club.makeup.com.ua/post/53639/

- огляд на парфуми Avenue des Parfums: https://club.makeup.com.ua/post/54348/