V I K K Y

В ПОШУКАХ ТОГО РОЖЕВОГО НЮДУ

В ПОШУКАХ ТОГО РОЖЕВОГО НЮДУ

Колекція людини, яка хоче знайти тей ідеальний рожевий нюд,

Тей відтінок, який ідеально підкреслить мою природну красу, але при цьому не виглядатиме надто яскраво або неприродно.

Знаєте цей момент, коли здається, що ось він - той самий ідеальний відтінок, але коли наносиш його на губи, щось все одно не так?

То занадто блідий і губи зливаються з обличчям, то надто рожевий і виглядає вже не як нюд, а як яскравий акцент, то рижить або бруднить макіяж.

Іноді навіть здається, що ось ідеально! Знайшла! Купую! Вдома пробую і він на губах все одно не такий, що він просто не підходить під тон шкіри або змінює колір під різним освітленням.

В ПОШУКАХ ТОГО РОЖЕВОГО НЮДУ
В ПОШУКАХ ТОГО РОЖЕВОГО НЮДУ
В ПОШУКАХ ТОГО РОЖЕВОГО НЮДУ
В ПОШУКАХ ТОГО РОЖЕВОГО НЮДУ

Коли заходжу в магазин косметики

автоматично біжу до помад, щоб знайти , те шо потрібно.

Навіть серед усих матових помад у Kylie Cosmetics не знайшла того відтінку. Купила 300Коко, але він зовсім не нюд, а більше як

персиковий.

Також серед олівців Lamel, ні один не підійшов

Випадково побачила Eveline Variete Waterproof

у відтінку 01 та 05. Сам олівець нагадує lamel, а саме кремовим нанесенням і стійкістю.

01-дуже класний шоколадний нюд, взяла саме для контуру.

05 - майже схоже, до того що я шукала, але

всеодно затемний і бруднить губи, тим більше вони маленькі і цей більше підійде також для контуру і візуального збільшення губ. Стійкість у олівців просто нереальна і нанесення теж

комфортне.

Також остання надія була на Bogenia, матові стійкі олівці.

Я взяла два відтінки 005 та 007 для створення збільшення губ. 005 виявився більше просто рожевим, але мені всеодно подобається.

Тей самий олівець від GlamBee у відтінку 111,

який нереально знайти, я його купила , ще до

того як всі почали полювання на нього.

Надіялась і на нього, але також особисто мені

бруднить губи.

Також залишила його для контуру.

Я знайшла, те що хотіла!!

Catrice Scandalous Matte Lipstick - 010

INGLOT Soft Precision Lipliner - 67

Це вони!!!

Мені потрібно було, щоб це був супер

натуральний рожевий нюд, не був занадто темний, рижий, рожевий, а ось саме такий,

який робить губки натуральними і візуально дає припухлість трішки.

Олівець від Inglot в ідеальному відтінку, але хотілося б більш кремового нанесення і більшої стійкості.

Catrice помада ідеально доповнює олівець, тому що ця помада кремова і зволожує губки і не підкреслює сухість. І також відтінки у них майже ідентичні, олівець трішки зовсім тесніший при плотному нанесенні.

1фото - Catrice, 2 фото - Inglot

Можливо, хтось із вас також перебував у пошуках ідеального рожевого нюду, як і я?

Діліться своїми знахідками, адже, можливо, саме у вас є той відтінок, який стане відкриттям для інших! Завжди цікаво дізнаватися про улюблені продукти, які вже пройшли випробування часом і підкорили ваші

серця🩷