getejra

Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)

Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)
Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)

Виглядає він для мене просто ідеальним під ялинку чи сосонку (бо я от ставлю гілочки сосни в вазу), але по факту - це засоби з ідеальним ароматом коли на вулиці стало менше +10. Я тішилась як мала дитина, коли взяла його в руки - візуально одразу нагадались адвент-календарі. Було вирішено йти в комору і вже діставати новорічні атрибути, щоб хоч по фото спробувати передати вам свій настрій 🎄. А поки робила фото - то й влаштувала собі справжній спа-день.

Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)
Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)
Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)
Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)
Набір подарунковий (Миколайсько-Різдвяний)

Гель для душу, лосьйон для тіла та вируюча піна для ванни упаковані в красиву подарункову картонну коробку чимось схожу на будиночок, також додатково зверху є плівка, яка захистить картон від забруднень чи пошкоджень під час транспортування. Всередині 3 пластикових прозорих флакони-пляшечки з чарівним святковим дизайном в одному стилі.

Красивий прозорий флакон-пляшечка 250 мл, без дозатора, з гвинтовою кришкою, яка дуже гарно виглядає в загальному дизайні. Класичний густий гель рожевого кольору з ароматом прянощів, глінтвейну та якоїсь солодкої випічки (особисто мені пахне штоленом).

Піниться добре, витрата економна. Я не поціновувач гелів для душу, тому подарую його подрузі. Взагалі набір чудовий тим, що його можна розділити на різні окремі подарунки кожному під його запити 😍

Візуально мій улюбленець - це чарівне оформлення в біло-червоному, одне з моїх улюблених поєднань кольорів в новорічний атрибутиці. Флакон-пляшечка 250 мл з міцного прозорого пластику, буде зручно відслідковувати витрату. Дуже зручний дозатор білого кольору, справно працює та видає потрібно кількість засобу.

Лосьйон надзвичайно комфортної легкої та приємної текстури, легко наноситься та розподіляється по шкірі, шкидко поглинається. Після нього шкіра дуже ніжна, шовоквиста, аромат тримається кілька годин, ще ввечері він трішки відчувався: так приємно ходити й пахнути ароматом зимових свят. Витрата дуже економна.

Вперше маю такий продукт, мені сподобалось набагато більше ніж кульки для ванни - знаааачно більше піни та аромату. Флакон дуже подібний до гелю, містить 200 грам піни.

Для мене в цьому засобі дуже цінно, що вода в ванній залишається прозорою з ніжним малиновим відтінком.

Гранули красивого рожево-коларового кольору, пахнуть, як і вся лінійка, - смачно та різдвяно.

Це справді чудовий подарунковий набір - мій улюбленець, я тепер пишу список кому його потрібно придбати, адже буквально через 1,5 місяці Миколая, а через 2 - Різдво.