OKazkova

І понеділок може бути приємним

І понеділок може бути приємним

Обожнюю робити зранку альгінатні масочки! Бо, по-перше, це корисний ранковий ритуал. А по-друге, обличчя після такої масочки одразу набуває бадьорого вигляду. Тож, щоб понеділок був приємнішим, я почала його з Тонізувальної альгінатної масочки від українського бренду NanoCode❤️

Яскравий червоний пакетик, у якому зберігається 20 г чарівного порошочку😏 Також є баночки на 180 і 700 г маски. На звороті пакетику є вся необхідна інформація.

Склад масочки невеликий, безпечний та зрозумілий: діатоміт, альгінати водоростей, сульфат кальцію, пірофосфат натрію, екстракт шовковиці, витяжка з червоного винограду, вітамін С, ароматична композиція.

  • Діатоміт - природний адсорбент, нормалізує роботу сальних залоз, має антисептичні властивості
  • Альгінати водоростей - стимулюють кровообіг, тонізують, зволожують, ну і, власне, роблять маску альгінатною
  • Сульфат кальцію - очищує, матує, тонізує шкіру, а також допомагає масочці правильно застигати
  • Пірофосфат натрію - сповільнює застигання маски, щоб можна було спокійно нанести її на шкіру
  • Екстракт шовковиці - освітлює, вирівнює тон, зменшує пігментацію
  • Витяжка з червоного винограду - омолоджує, має антиоксидантні та регенерувальні властивості
  • Вітамін С - омолоджує, вирівнює тон, антиоксидант

Перша втіха після відкриття пакетику - це красивий бузковий колір масочки💜 І, хоч у складі зазначена ароматична композиція, але аромат у масочки ледь відчутний, дуже ніжний, мені пахне ягідками. В процесі нанесення і витримування масочки аромат не відчувався.

Маска дуже швидко замішалась до однорідної консистенції. Якщо замішувати за інструкцією, то консистенція виходить саме така, як треба. До початку застигання маски цілком вистачає часу для того, щоб нанести всю масу. З одного пакетику виходить добротний шар, ще й на шию вистачає. Я не ділю пакетики на два застосування, бо мені подобається наносити маску саме таким щедрим товстим шаром.

Через 20 хвилин масочка легко знімається одним пластом. А декілька маленьких цяточок, що підхохли по краях, можна швиденько підтерти змоченим у воді ватним диском.

Результат від використання масочки дуже потішив:

✨ зменшився ранковий набряк

✨ тон став рівнішим, а сліди від висипань - менш помітні

✨ пори звужені, чисті й охайні

✨ шкіра ніби сяє зсередини

✨ і загалом обличчя виглядає свіжіше та бадьоріше

Отже, мені Тонізувальна масочка дууже сподобалась! І я щиро рекомендую спробувати її😉

Дякую за увагу🫶