Ксенія 💫

Олівці, по майже 20 грн, які повинні бути у кожної красуні.

Олівці, по майже 20 грн, які повинні бути у кожної красуні.
Олівці, по майже 20 грн, які повинні бути у кожної красуні.

Вітаю любі 🍁!

Знаю багато в клубі красунь, хто полюбляє фарбувати губи лише олівчиками. Я також можу себе віднести до таких, особливо коли на вулиці вже стає прохолодно, або ж це вечірній варіант макіяжу.

Олівці, по майже 20 грн, які повинні бути у кожної красуні.
Олівці, по майже 20 грн, які повинні бути у кожної красуні.

Тож сьогодні розповім про мої придбання. Це досить (ну прямо дуже) бюджетні олівці в дереві від Jovial Luxe та ще й з якісною ☝️стругачкою.

У мене 2 відтінки : 108 Mahogany та 105 Peach.

Олівці окрім того що по 25 гривень, так вони ще й немалі по довжині. Їх довжина складає 20см. Це найбільші(читай найдовші) олівці в моїй колекції останніх років)).

Текстура просто шикарна! Вміру м'які абсолютно не сушать губи, соло носити - одна насолода!

Через таку текстуру розхід відповідно більший, але і ціна питання 25 грн, то можна собі дозволити)).

Переносять каву, чай спокійно і після виглядають достойно на губах.

Ще раз хочу зауважити на дуже якісній стругачці - точить ідеально все, не ламає грифель, не брудниться так, що потім не відчистити її.

Скажу відразу, і це відмічають абсолютно усі користувачі, кольоропередача або ж сприйняття кольорів самого виробника, абсолютно не сходяться з типовим їх розумінням звичайного споживача. І екран ваших ґаджетів тут абсолютно ні до чого.

В мене закралася така ідея, що виробник полюбляє теплий підтон 😁 і тому більшість відтінків саме з такими характеристиками).

Ось так виглядають кольори дані в пакуванні при денному світлі. І якщо ви пирівняєте з інформацією на сайті, то вас буде чекати сюрприз.

Тобто, покладатися на назви відтінків виробника не дуже гарна ідея. Також дуже важливу роль відіграє з ними і освітлення. Відтінки дуже змінюються при сонячному освітленні, денному та штучному.

Далі я намагатимуся показати кожен в декількох ракурсах,щоб максимально було зрозуміло.

Тож перейдемо до відтінків. Перший 108 Mahogany. Це мій однозначно колір. Якщо описати словами - це холодний рожевий, в який додано трошки нюду.

Може бути як такою "брудною" трояндою так і темним нюдом... якось так.

Якщо його розтушувати, а саме так і роблю, то це мій улюблений відтінок на губах. Вуста такі відразу об'ємні та гарні.

Наступний це 105 Peach.

Ну як "піч"... якщо піймати ракурс відповідний, то можна і персиковим назвати 😁. Тут немає вираженої рожевості, це більше світлий нюдовий відтінок з теплим підтоном; не блідий, навпаки якраз . Гарний, освіжаючий.

також по контуру і тушуємо всередину.

І подивіться наскільки він може бути різним..

Або заповнити всю зону і дати більше насиченості

Отже, що ми маємо :

✏️засіб 3 в 1 : олівець, стругачка та помада

✏️м'який

✏️насичений пігмент

✏️прекрасно тушується

✏️стійкий

✏️надає красивущого вигляду вустам

✏️абсолютно не сушить губи

✏️ціна просто смішна (зараз знижка взагалі 22 грн, Хватайте!)

➖ прохання до виробника все ж допрацювати відображення відтінку у презентації, бо то бідося, правда.

А це "особливе" фото для прекрасної Darina🦉

Начебто таке все однакове зовні, але настільки все різне всередині

Дякую усім за увагу!

З повагою, Ксенія ✨