Vik_Sem

Сироватка яка перетворить волосся з ламкого віника в живі локони

Сироватка яка перетворить волосся з ламкого віника в живі локони

Доглядові засоби для волосся займають головну роль у моєму домашньому догляді. Я намагаюсь постійно його балувати, щоб воно було шовковистим, блискучим і здоровим!

За свій досвід домашнього відновлювального догляду за волоссям я випробувала безліч засобів і, звичайно, були аутсайдери, а є й ті, які досі займають місце на моїй поличці. Так ось, наша сьогоднішня героїня - Відновлювальна сироватка з екстрактом бурштину Farmona Jantar Regenerating Serum.

Упаковка

Засіб продається без додаткового пакування у вигляді коробки або запаяної слюди, просто невеликий яскравий тюбик. Тюбик привабливого бурштинового відтінку, який при різному освітленні грає відтінками. Кришечка виконана з того кольору, що й оформлення упаковки. Кришка якісна, з твердого пластику без задирок. Відкрити кришку можна одним пальцем, так само і закрити.

Сироватка яка перетворить волосся з ламкого віника в живі локони
Сироватка яка перетворить волосся з ламкого віника в живі локони
  • Amber powder - це скам'яніла смола, його аромат є одним із найкращих доказів ідентифікації справжнього бурштину, запобігає сплутуванню, ламкості та тьмяності;
  • Soluble collagen - зволожує та живить, зміцнює та захищає волосся від зовнішнього впливу;
  • Silicone quaternium-22 - забезпечує вражаючі термозахисні властивості, покращену стійкість кольору до змивання фарбованого волосся.
  • Lactic acid (молочна кислота) - відновлює по всій довжині, надаючи блиск, бездоганну гладкість і шовковистість.
  • Citric acid (лимонна кислота) - запобігає сплутуванню, доглядає за фарбованим волоссям.

Консистенція та аромат

Консистенція сироватки густа та щільна білого відтінку. Схожа на маску для волосся. Незважаючи на таку щільність засіб добре розподіляється по волоссю набуваючи безбарвності.

Аромат дуже приємний, косметичний, легкий, але яскравий. З тюбика пахне яскравіше, ніж при нанесенні на волосся. У момент застосування відчувається, але трохи інакше, ніж в упаковці, запах стає менш свіжим і строгішим. На волоссі залишається до наступного миття. Мені запах подобається, на мій погляд пахне дорого.

Спосіб застосування

Загалом, наносити засіб потрібно на чисте волосся і саме мокре, яке злегка підсушене рушником. Далі потрібно зробити звичне укладання: феном, природне сушіння або випрямляч.

Моє волосся

Моє волосся довге. Довжина та коріння фарбовані. Тип волосся – тонке, але густе, середньої пористості, з сухими кінчиками. Саме моєму волоссю чудово підходять кремові текстури і не обтяжують довжину.

Мої очікування

Оскільки моє волосся посічене і потребує особливого відновлюючого догляду, то я покладаю на сироватку великі надії:

  • зручність використання;
  • приємний аромат;
  • зволоження;
  • маскування сухих кінців;
  • при постійному використанні запобігання ламкості;
  • розгладжування волосся за довжиною;
  • блиску та м'якості.

Мій досвід використання

Вже після нанесення відчувається, що волосся стає більш м'яким, ніж є. А в процесі сушіння, я роблю це без гребінця та інших прибамбасів, тільки за допомогою руки, я бачу, що сироватка розгладжує волосся і робить його ідеально прямим.

Волосся дійсно ніби ожило вже з першого застосування. Аромат на волоссі тримається стійко до наступного миття і, якщо після шампуню не використовувати маску або бальзам і взагалі більше нічого не наносити, то аромат так само радуватиме, але вже трохи тонше. На фарбованому волоссі запах тримається довше. Торкатися їх одне задоволення. Кінчики, що січуться, запечатуються там, де була сироватка. Таке відчуття, що засіб заповнює волосок там, де він надламаний і як чарівною паличкою їх оживляє.

Виділю основні переваги та недоліки застосування сироватки Farmona Jantar Regenerating Serum:

  • Приємний аромат, що залишається до наступного миття;
  • Неможливо переборщити;
  • Добре зволожує та живить волосся;
  • Робить локони м'якими та живими;
  • Заповнює волосок зсередини;
  • Посічені кінчики стають непомітними;
  • При постійному використанні знижує ламкість;
  • При укладанні феном розгладжує волосся, роблячи його ідеально прямим;

Мій висновок

Сироватка мені подобається! Це універсальний засіб, який підійде як для пофарбованих, так і для натуральних локонів. Засіб працює з усіх боків та виконує всі обіцянки виробника і навіть більше. Волосся стає живим, м'яким і прямим. І все це за невелику вартість, я навіть сказала б смішну!

До покупки однозначно рекомендую!