krislemly

Care & Peace | Денний крем з пептидами SPF 15

Care & Peace | Денний крем з пептидами SPF 15

Нещодавно мені випала чудова нагода познайомитися з новим для мене брендом Care & Peace– українським виробником пептидної косметики. Як відомо, пептиди – це потужний інгредієнт у догляді за шкірою, тому я була особливо зацікавлена випробувати цю продукцію.

Після декількох тижнів тестування їхнього денного крему з пептидами і SPF 15, я з великим задоволенням поділюся своїми враженнями та розповім, як ці засоби вплинули на мою шкіру й чи справдили вони мої очікування.

Care & Peace | Денний крем з пептидами SPF 15

Пакування Care & Peace Peptide Day Cream одразу привертає увагу своїм естетичним і мінімалістичним дизайном. Воно виконане з якісного матеріалу, який приємно тримати в руках. Особливу зручність забезпечує аплікатор, який йде в комплекті з кремом. Це не тільки допомагає легко й рівномірно наносити засіб, але й забезпечує гігієнічність – адже аплікатор дозволяє уникнути контакту крему з руками.

Приємним моментом стало те, що разом із кремом до мене приїхало декілька пробників інших засобів бренду. Це невеличкий, але дуже приємний жест, який підкреслює увагу до деталей і турботу про клієнтів зі сторони Care & Peace.

Аромат крему нейтральний та майже не відчутний, що стане великим плюсом для алергіків або людей, чутливих до запахів.

Текстура крему досить насичена але при цьому легка, що робить його нанесення приємним та комфортним. Крем швидко вбирається, не залишаючи відчуття липкості або жирної плівки на шкірі, що особливо важливо для денного використання.

Крем чудово взаємодіє з іншими доглядовими засобами, не створюючи відчуття "шарування" на шкірі. Він легко вбирається і не конфліктує з декоративною косметикою, тому його можна без проблем використовувати під макіяж.

Крем має багатий та ефективний склад, що поєднує в собі потужні інгредієнти для живлення та зволоження шкіри.

Серед активних компонентів:

  • олія виноградних кісточок,
  • мигдалева олія,
  • олія макадамії,
  • пептиди (Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7),
  • Л-аргінін,
  • вітамін Е,
  • вітамін С,
  • екстракт алое вери,
  • екстракт листя та плодів кави,
  • екстракт гаммамелісу,
  • екстракт протеїну шовку,
  • вітамін В5.

Після тривалого використання Peptide Day Cream SPF 15, можу з упевненістю сказати, що він став відмінним доповненням до мого догляду за шкірою.

Моя шкіра нормального типу, схильна до сухості, чудово сприйняла цей крем. Вже через кілька застосувань я помітила позитивні зміни: шкіра стала більш зволоженою, м'якою та пружною.

Особливо приємно, що крем забезпечує гарне живлення без відчуття жирності чи перевантаження шкіри.

Важливо зазначити, що як і попереджає виробник, цей крем не підходить для жирного типу шкіри. Тому цей момент варто враховувати при виборі.

Ще один важливий нюанс для мене — це реакція чутливої шкіри на нові засоби. Моя шкіра іноді негативно реагує на нові продукти: може з'являтися почервоніння або подразнення. Але в цьому випадку жодних негативних реакцій не виникло. Крем не викликав ні подразнення, ні алергічних реакцій, що стало великим плюсом для мене.

Загалом, крем Peptide Day Cream SPF 15 від Care & Peace став важливим етапом мого догляду, особливо зараз в осінній період, коли шкіра потребує додаткового живлення і захисту.