MAXIMOVA🌷

Avenue Des Parfums Cherry Osaka

Avenue Des Parfums Cherry Osaka

Теплий огортаючий пряний аромат, який заполонить вашу ванну кімнату та тіло. А якщо ви любите нотки вишні - то ще й попаде в саме серденько!

Мені дуже подобається тенденція на ринку української косметики до нішевих ароматів. Avenue Des Parfums створили прекрасний, як по мені, осінній продукт: гель для душу з небанальним ароматом.

Avenue Des Parfums Cherry Osaka
Avenue Des Parfums Cherry Osaka
Avenue Des Parfums Cherry Osaka

Баночка виглядає дуже стильно, виготовлена з матового пластику, а яскравий насичений колір етикетки натякає нам про вишневий вміст.

На кришці є клапан - зручний у використанні навіть мокрими руками.

Тип аромату: квіткові, східні

Початкова нота: Гіркий мигдаль, Лікер, Чорна вишня

Нота серця: Вишня, Жасмин самбак, Слива, Турецька троянда

Кінцева нота: Бензоїн, Боби тонка, Ваніль, Ветівер, Гвоздика, Кедр, Кориця, Пачулі, Перуанський бальзам, Сандал

Коли я відкриваю флакон, з нього вириваються солодкі ноти вишні, ванілі та гіркого мигдалю. На тілі вже трошки інакше відкривається аромат, починає звучати лікер та прянощі.

Гель має густу консистенцію, дуже добре піниться, тому досить економний. Чудово очищує шкіру не залишаючи сухості. Аромат приємно відкривається під час використання та залишається легкою вуаллю на тілі.

Одне задоволення приймати душ з таким засобом! Залишається бажання познайомитись з іншими ароматними баночками цього бренду.