falafelka01

У чорній-чорній коробці, лежав чорний-чорний бальзам MAC Squirt Plumping Gloss Stick

У чорній-чорній коробці, лежав чорний-чорний бальзам MAC Squirt Plumping Gloss Stick
У чорній-чорній коробці, лежав чорний-чорний бальзам MAC Squirt Plumping Gloss Stick

Хаотичний відгук про все і одразу 😄

Якшо існуватиме чат анонімних хейтерів Clinique Black Honey, знайте я там адміністратор. Давно писала свій пост про нього (https://club.makeup.com.ua/post/24216/), але вказала що він не сушить губи, а він таки сушить, добряче. Навіть влітку. Максимально дискомфортні відчуття, і після використання ще 2 дні облазять губи. Тому в мою світлу голову прийшла думка купити бальзам від MAС і наносити його поверх. Думка прийшла не самостійно, а завдяки одному з АСМР б'юті-блогерів, який використав чорний бальзам разом темно-червоним тінтом, нижче додаю скрін. Мені ця ідея видалась класною, і от бальзам вже в мене.

Він дійсно чорний, але зрозуміло що в форматі бальзаму там невелика кількість пігменту і продукт виглядає прозорим, з легким тонуючим ефектом. Має солодку ментолову віддушку і слабкий охолоджуючий ефект, для плампінгу його недостатньо, але в використанні все комфортно. На фото, в карточці товару він викручений на пристойну відстань, в дійсності робити так не варто, бо механізм працює лише в одну сторону, і не закручується назад, загалом для консистенції цього бальзаму це розумне рішення. Він на межі того щоб бути рідким, напевно літом може навіть розтанути (лише моя теорія не підтверджена фактами). Блиск у нього дуже виражений, не вологий а такий як у прозорих цукерок-льодяників. То є файно) Стійкість така як в будь-якого бальзаму, тінт не залишає. Чудово підходить для поєднання з іншими помадами чи тінтами.

Мою думку про блек хані ви напевно вже зрозуміли, а от бальзам від MAC мені сподобався, навіть в екзотичному чорному кольорі, правда тільки по знижці, бо його повна ціна в 1000 гривень (купила по знижці за 600, фух) непристойно висока, враховуючи кількість продукту в 2.3g і дуже хлипке пластикове пакування.

P.S. По базовій вартості сума за два продукти наближається до 2х тисяч, що рівноцінно якомусь люксовому блиску, прорахувалась, але де? 😆

P.S.2. Останнє фото зліва лише Mac Jet (декілька шарів), справа Jet з блек ханями. Схоже на те, чим я надихнулась, тільки там більш світлий, розтушований контур.

У чорній-чорній коробці, лежав чорний-чорний бальзам MAC Squirt Plumping Gloss Stick
У чорній-чорній коробці, лежав чорний-чорний бальзам MAC Squirt Plumping Gloss Stick
У чорній-чорній коробці, лежав чорний-чорний бальзам MAC Squirt Plumping Gloss Stick