Zhukovka

Як контуринг змінює обличчя...

Як контуринг змінює обличчя...
Як контуринг змінює обличчя...

Мої вилиці завжди в центрі уваги 😍

Дійсно, найбільше компліментів від жінок я отримувала саме за вилиці 🤎 Не знаю, як раніше жила без контурингу , адже на сьогоднішній день не уявляю свого макіяжу без нього!

Як я вже і говорила, з настанням осені перехожу на кремові текстури, тому свою суху дуо палетку для контурингу ( доречі, цієї ж фірми ) замінюю на кремовий контур-стік від Bless Beauty ! 💫

Стік представлений у чорному футлярі.

Самого продукту 9г, гадаю, що вистачить на довго!

Текстура кремова, легка. Вона з легкістю наноситься, добре тушується та не провалюється в пори. Власне кажучи - така, як я і шукала!

Для себе я обрала відтінок 03 Medium Shadow. Це ідеальний коричневий з холодним підтоном. Гадаю, що підійде всім кольоротипам 🤎 Він чудово підлаштовується, створюючи натуральну тінь на обличчі, виглядає виразно, але природно, як вдень - так і вночі 🌙

Хочу окремо написати про стійкість продукту. Вона приголомшлива і дійсно, набагато іитриваліша за сухи контуринг. Додаю фото наприкінці дня, гадаю, слова зайві ☺️

В цілому, я повністю задоволена цим продуктом і його якість знатно перевишує ціну 🔥 Тому спробувати варто, тим паче він зараз на знижках %