Вікторія Громова

Eveline, Golden Rose, Lamel, Nyx

Eveline, Golden Rose, Lamel, Nyx

Тут підбірка з олівчиків для губ, які зараз є моїми фаворитами.

Вже показувала , що Golden Rose Lipliner у відтінку 223, то мій топ, найвдаліший коричневий, натуральний нюд, на мою думку. без рожевого чи красного підтону. Повторюю багато разів.

Придбала такаж новий олівець, Golden Rose, але з іншої серії, Golden Rose Dream Lipliner у відтінку 502, він коричневий з персиковим підтоном. Гарно виглядає, але для себе я рідко обираю саме такий підтон.

Олівець Nyx slim lip pencil, 857 Nude Biege, також став повсякденним фаворитом, він трохи світліший за Golden Rose 223, але все такий же нейтральний, натуральний.

Олівець, Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof, новий для мене, але чула багато позитивних відгуків саме на цю лінійку. Трохи прогадала з тоном, 03, однозначно нюдово-рожевий. Але гарно виглядає. Тим паче, помади такі в мене теж є. Гелевий, мʼякий, шикарно наносится за текстурою схож на LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner. Хочу інші відтінки.

Раз вже про нього згадала, LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner у відтінку 407, фаворит вже багато років. Дуже гарний, гелевий, нюдовий, з рожево-коричневим підтоном. В залежності від того, яка помада чи блиск, того кольору він і буде виглядати.

Eveline, Golden Rose, Lamel, Nyx
Eveline, Golden Rose, Lamel, Nyx
Eveline, Golden Rose, Lamel, Nyx
Eveline, Golden Rose, Lamel, Nyx