Oli Seagull

Найулюбленіша пилочка для нігтів від Makeup

Найулюбленіша пилочка для нігтів від Makeup

Сьогодні 10 років, як я з Makeup. До речі, помітила, що багато у кого в жовтні :)

І одним з перших (може навіть самий перший) моїх подарунків до замовлення була саме ця пилочка, якій я досі вірна.

Тому хочу присвятити пост їй ❤️

Найулюбленіша пилочка для нігтів від Makeup

Це була перша скляна пилочка на моєму досвіді.

Перше, що припадає до душі - це гарний чохол. Один мінус його - чіпляє весь пил і шерсть. Друге - камінець SWAROVSKI. В тандемі це все виглядає дуже стильно.

Пилочка ідеальна по всім параметрам!

- комфортний розмір

- м'яка абразивність

- велика зносостійкість

- не призводить до росслоювання нігтя

- наявність чохла

Вона дуже лагідно і якісно оброблює нігтик.

Коли загубилась моя сама перша, а цієї не було на сайті, я пробувала скляні пилочки інших брендів і навіть дорожче, але все було не то. Або взагалі не пиляє, або абразивність така, що дуже грубо шкрябає ніготь, або дуже товсте скло.

Зношеності у неї сильної я не помітила. Як вперше так і через рік вона працювала однаково добре (При обробці всіх нігтів пару разів на місяць, без локальних випадків)

На диво, за 10 років, маючи таких 3 пилки, ні одну я не розбила)

Вже давно не бачила її в подарунках Makeup, або можливо саме в мій місяць її немає в наявності. Останню я купувала сама, бо це найідеальніша пилочка, яка в мене була, без перебільшень. Не хочеться навіть пробувати інші. До того ж, вона досить бюджетна.