Mariya Trofimova

Релаксуємо разом зі SKINBAR #testmakeupclub

Релаксуємо разом зі SKINBAR #testmakeupclub

Як завжди, хочу почати з подяки команді Makeup та SKINBAR за можливість протестувати продукти 🖤

Я не фанат патчів під очі.

Я не тільки налаштована до них скептично так же і трохи з підозрою.

Ще декілька років тому я тестувала корейські патчі, але мені не пощастило і щоразу з'являлися запалення на щоках, де торкались патчі.

Тому і тут я очікувала якийсь "нюанс".
І я не помилилась.

Спочатку враження були чудові. Сироватки багато, зручне лекало, але трохи товстуваті. Нікуди не повзуть і добре тримаються на обличчі.

Цього разу запалень не було та й шкіра дійсно виглядає більш наповненою.

Але якою ціною?

Ці патчі пекучі.

Спочатку я подумала, що вони просто холодненькі, але за декілька хвилин я зрозуміла, що це ніякий не холодок і пекло вже дуже відчутно.

Лущення чи подразнення шкіри у мене не було, тому реакція шкіри мене здивувала.

Зібравши всю волю в кулак, я все ж просиділа хвилин 10, на більше терпіння не вистачило.

Тестувала ще три рази, але результат один і той самий. Мені пощастило, опіків та почервоніння не було.

В моєму розумінні, те що наноситься під очі точно не має давати такий дискомфорт.

Краса хоч і потребує жертв, але це не той результат заради якого можна потерпіти.

Поки уявлення не маю що з ними робити.

2/5

Ці патчі мають ті ж переваги, що і блакитні, відрізняються хіба що трохи меншою товщиною.

Ледь відчутне припікання, але в порівняні з попередником - небо і земля.

Якоїсь магії щодо зникнення темних кіл я не помітила, а ось зволоження та розгладження дуже маленьких зморшок — це точно є.

Як експрес-засіб мені вони сподобались, це гарний спосіб пришвидшити еволюцію від "пом'ятий чобіток" до стану "в принципі можу вийти без сонцезахисних окулярів" після пробудження.

Цю баночку я використаю, але поки не впевнена, що буду поповнювати запаси.


Перевірку гарячою водою пройшли.

4/5

Тестувала її першою, обожнюю продукти з вітаміном С - це для моєї шкіри найкращий актив.
У маски характерний кисленький аромат аскорбінки. Вона єдина з мікою у складі, хоча зазвичай я її не люблю, але тут приємно здивували блискітки. На шкірі вони не залишаються.
Ця маска сподобалась мені найбільше.

Має трохи специфічний аромат, наче щось аптечне, але не дратує. В складі є вугілля, тому вона має гарненько чистити пори. Але важкувато зробити висновки після одного використання.

Виявилась найпахучішою серед усіх чотирьох. Аромат просто у саме серденько, прям з вайбом Versace Bright Crystal, і ще деякий час залишається на шкірі. Візьму ще раз чисто для гарного настрою.

Має нейтральний аромат. Якщо судити по активам, ця зацікавила найменше - мені з гіалуронкою не щастить, часто від неї бувають запалення. Тому навряд чи візьму на постійне використання.

Між ними не бачу якоїсь різниці, вони виконують одне і те саме завдання.

Всі маски на основі каоліну, це відчувається і при замішуванні, і при нанесенні.

За інструкцією виробника потрібно води в концентрації 1 до 1.5 (37 мл води). Але я беру 40 мл, ця консистенція мені трохи зручніша - дає більше часу на маневри. Змішую маленькою силіконовою лопаточкою, все ідеально без комків.

Якщо візуально різниця до/після не суттєва, то по відчуттях — різниця є.

Після всіх масок є відчуття, що шкіра заново народилась - абсолютне відчуття чистоти та зволоження.

Шкіра залишається дуже ніжною ще два дні після маски, наче як після ензимної пудри, але без фізичного та агресивного впливу.

Жодних запалень не з'явилось. Шкіра дуже м'яка та зволожена.

Маски чудово знімаються (хоча зняти одним пластом так і не навчилась). Навіть після вмивання шкіра залишається зволоженою. Залишки змиваються зі шкіри та волосся дуже легко.

Мої фаворити - маска з вітаміном С та маска з керамідами (її аромат просто в серденько)

Однозначно візьму собі ще кілька штук.

Всі маски оцінюю на 5/5