Hrystja_

Крем для рук з запахом Різдва

Крем для рук з запахом Різдва

З самого початку цей крем брала на подарунок сестрі. Але, побачивши дизайн, зрозуміла, що залишаю його собі. А на подарунок куплю такий знову.

Крем для рук з запахом Різдва

Дизайн тут унікальний. Ця новинка зачаровує з першого погляду. А враховуючи той факт, що я фанат кремів Shelly- то для мене цей крем став захопленням.

Сам крем в міні- форматі. Мені подобається такий розмір значно більше, ніж великі тюбики. Його вистачить якраз на новорічний сезон, а ще зручно кинути в сумку і взяти кудись з собою. Він точно не займе багато місця.

Запах зачаровує зразу. Це запах печерних яблук і кориці, це класичний запах Різдва і Нового року. Він навіює радість і теплі спогади з дитинства.

А ще запах досить довго тримається на руках, ісцей факт мені дуже подобається. Тепер я, як мала дитина, нюхаю свої руки😆.

Крем дуже швидко поглинається і дає миттєве зволоження. Не жирний і не залишає плівки. Сухість рук дуже швидко зникає. А чого ще хотіти?

Цей крем раджу, раджу, раджу. Один запах чого тільки вартий. Він ідеальний, і в якості подарунка буде теж чудовий.

Якщо нема варіантів, що подарувати- подаруйте цей крем. Це буде супер подарунок.