Hrystja_

Паста з запахом лавандової панакоти?

Паста з запахом лавандової панакоти?

Недавно в мене закінчилась паста, якою користувалася...і вирішила пошукати щось нове.

Паста Splash одразу підкупила своїм досить естетичним дизайном. Справді, вона виглядає дуже вишукано і стильно.

А такого упакування зубної пасти раніше не зустрічала.

Тож тепер нема необхідності ховати зубну пасту по шухлядах...вона ідеально вписалася на поличку.

Паста з запахом лавандової панакоти?
Паста з запахом лавандової панакоти?

Найперше, по чому я обираю зубні пасти- відсутність sls і іншої непотрібної хімії. І щоб безпечно було для дітей.

Ця паста якраз цього в складі не має.

А має безліч корисних елементів: бетаїн, касторова олія, кокос, лаванда, м'ята, ментол, олії, рослинні екстракти. Всі вони забезпечують комплексний догляд за зубами і яснами, проявляють освітлювальні, зміцнювальні та протизапальні властивості.

На вигляд паста більше схожа на гель, але мені така форма навіть подобається більше.

Смак в неї ванільно-лавандовий, ніби якогось десерту. Але сама паста не солодка, а має нотки свіжості. Це мені теж дуже сподобалось, бо тут отримуєш бонус: відчуття свіжості+ апетитний запах.

Паста дає багато піни, я навіть не думала, що буде такий ефект. Бо колись мала еко пасту...то було враження, ніби чистила просто самою щіткою.

Тепер по дії. Для мене паста лає досить хороше очищення. Я пʼю багато кави, але ця паста позбавляє від зубного нальоту протягом дня. Вона ніби огортає плівкою емаль. Тому ідеально підійде для чутливих зубів.

Мені ця паста сподобалось дуже. Це справді якісна паста з натуральним складом. Я перепробувала безліч еко-паст, тому маю з чим порівняти, бо не кожна зможе дати бажаний результат.

І ще одне: важливо також обрати якісну зубну щітку, яка має працювати в парі ідеально з пастою. В мене така є, тож гармонія склалася чудово. І результат теж чудовий.

Зі Splash все просто і якісно. Тому рекомендую спробувати 👌