Dasha_Batalova

Величезна подяка MakeUp Club за важливі теми та турботу про здоров'я!

Величезна подяка MakeUp Club за важливі теми та турботу про здоров'я!

Я щиро вдячна MakeUp Club за те, що ви не просто говорите про красу, а й піднімаєте соціально значущі та здоров'я-пов'язані питання. Це важливо! 💙 Дякую всім дівчатам, які підтримали мій пост – ваша підтримка безцінна! А всім, хто має будь-які проблеми зі здоров'ям, бажаю швидкого одужання та міцного здоров'я. 💕

Величезна подяка MakeUp Club за важливі теми та турботу про здоров'я!

Особлива подяка клубу та бренду Botanioteka за неймовірний подарунок! Я була просто вражена вагою та наповненням коробки. 😍 Мій чоловік теж не залишився осторонь — вже встиг зацінити аромат солі для ванни і тепер не менш захоплений, ніж я! 🛁

  • Персик з фрезією: Наче теплий день на дачі, де дозріли соковиті персики і світить літнє сонце.
  • Апельсин з білими квітами: Відчуваєш себе на Балі з фруктовою тацею та квіткою у волоссі.
  • Смородина та ваніль: Нагадує солодке смородинове ситро і прохолодний сорбет у спекотний день.

🧂 2 цукрові скраби для тіла – просто як сорбет! Персик з магнолією та апельсин із зеленим чаєм. Я ще їх не відкрила, але надійна упаковка обіцяє довершений досвід.

🛀 3 види солі для ванни – це справжня ароматерапія! Спочатку запахи здаються різкими, але у воді вони розкривають неймовірну атмосферу:

  • Чорні півонії з мигдалевим молоком – божественний аромат, який неможливо описати!
  • Цвіт апельсину з кокосом – це райська насолода, краща за будь-який Баунті.
  • Мімоза та медова манука – п'янкий, теплий аромат для тих, хто любить медові ноти так само, як я.

Кожен продукт має зручне пакування – баночки легко тримати та зручно використовувати. Я нереально задоволена цим подарунком і щиро дякую за таку турботу та любов до деталей! 💕