Наталія С

Майже пусті баночки-викидушки

Майже пусті баночки-викидушки

Бальзам для губ - Rilastil Xerolact Stick Labbra Riparatore.
Запах ванілі.
Дуже приємно наноситься, як маслом.
Без смаку.
Живить та зволожує, лікує, дуже спасала мене від обвітрювання.
Хороший склад помади.
Інколи здається, що після користування збільшуються губи.

Це ідеальний варіант для всієї сім'ї. Це моя друга покупка цього бальзаму, яка домазана до кінця)
Вже закинула в кошик такий самий бальзам і у тюбику, цікаво порівняти))

Майже пусті баночки-викидушки

В клубі читала позитивні відгуки про спрей для відновлення і стимулювання росту волосся
L'anza Healing Nourish Stimulating Treatmentі постійно слідкувала за ціною і придбала цей засіб.

По інструкції спреєм треба користуватись вранці та ввечері, але в мене з цим виникли складнощі. В чому складнощі опишу нижче.
Про спрей: Пшикалка достатньо зручна, в порівнянні які в мене були до цього.
Запах солодкого ментолу, схожий на м'ятну жуйку. Мабуть, більш літній спрей, бо він достатньо охолоджував шкіру, що інколи хотілось піти зігрітись))) як після охолоджувального крему. Запах достатньо насичений.
Для мене все що вище перелічено є достатньо позитивними пункти, бо до засобів такого плану відношусь як до ліків.

Тепер про складнощі: 
Спреєм я не змогла 2 рази в день користуватись, бо волосся після засобу ставало ну дуже жирним, виглядало як брудне волосся. Тому я пшикала за дві години до миття голови якщо в планах мити голову протягом дня або на ніч якщо планую вранці помити голову. Цей пункт мені не дав можливість пройти правильний курс і побачити результат.

Дерматолог порадила спробувати Uriage Xemose Cleansing Soothing Oil - засіб для покращення водного балансу шкіри та покращити мій захисний ліпідний бар'єр. Підходить для атопічної та дуже чутливої шкіри

Наразі я подолала причини подразнення шкіри та свербежу. Я все ще продовжую користуватись олійкою, але вже не регулярно. Наприклад: бувають моменти коли якісь нові засоби провокують велике подразнення шкіри. Останній раз таке було від нового мила для тіла або від неудачного крему для тіла. В таких випадках я перестаю користуватись новим засобом і повертаюсь до олійки, чутливість шкіри проходить.

Засіб по структурі як олійка, користуюсь як гелем для душу, та масажую все тіло. Без запаху.

Насправді для мене це диво засіб. Рекомендую. В запасі, мабуть, завжди має бути хоч трохи засобу. Після неї тіло лишається м'якеньким. Шкода що гарні засоби закінчуються))

Крем під очі. Порадила косметолог. Користуюсь перед сном, або під консилер. Без запаху, перші 15 хвилин після нанесення відчуваю прохолоду, гарно зволожує шкіру, шкіра пружніша, мені дуже сподобався. Трохи зменшує набряки - Порада тільки не переборщити))) кола під очима стали не настільки виражені.