Alyona Fedyk

Rilastil Xerolact Stick Labbra Riparatore 🤍

Rilastil Xerolact Stick Labbra Riparatore 🤍
Rilastil Xerolact Stick Labbra Riparatore 🤍

Я часто чула, що її рекомендують зіркові візажисти для пом’якшення губ і вона є у багатьох селебрітіс. Зізнатись, я думала, що бальзам обійдеться мені значно дорожче, але ні. Ціна цілком адекватна, як на Rilastil.

  • INGREDIENTI: Pentaerythrityl Tetraisostearate ● Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 ● Diisostearyl Malate ● Cera alba (Beeswax) ● Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax) ● Butyrospermum parkii (Shea) Butter ● Candelilla cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax] ● Aroma (Flavor) ● Ethyl Vanillin ● Schisandra chinensis Fruit Extract ● Tocopheryl Acetate ● Zinc Oxide ● Citric Acid.

Формула бальзаму має в основі 5% олії ши, яка дуже круто працює на пом’якшення та зволоження губ. Не містить консервантів, гіпоаллергенна, перевірена клінічно та дерматологічно.

Моя проблема в тому, що обвітренні губки не тріскаються, як у більшості, а просто натягуються і дуже печуть. Витримати це неможливо. Чим мені дуже подобається бальзам Rilastil, так це тим, що він утворює дуже приємне покриття на губках. Миттєво прибирає дискомфортні відчуття та абсолютно не залишає плівки, як це буває з іншими стіками-бальзамами. Через 7-10 хв губки виглядають зволоженими, але без блиску. Особисто я відчуваю, що засіб проник глибоко в шкіру, а не залишився на поверхні.

Відновлювальна помада Rilastil має приємний ванільний аромат, який дуууууже делікатний. Щоб його почути, потрібно прямо внюхатись:) Для мене це плюс, бо іноді не хочеться вже тих ароматизаторів.

Якщо говорити про формат стіка, то я дуже рідко користуюсь саме такими бальзамами. Більше люблю засоби в баночках або тюбиках. Але Rilastil дійсно змінив моє ставлення до стіків. Засіб гідний уваги та однозначно віднині постійний “житель” моєї косметички.