Alina_Demchenko

З нею я повірила в себе: Maybelline New York The Burgundy Bar Palette

З нею я повірила в себе: Maybelline New York The Burgundy Bar Palette
З нею я повірила в себе: Maybelline New York The Burgundy Bar Palette

По тому на скільки затерта упаковка і які глибокі дирки у відтінках, можна зразу зрозуміти - користувалась я нею дуже часто. І зараз користуюся теж. Саме ця палетка відкрила для мене світ сяючих макіяжів, маслянисту пігментацію та любов до тіней.

З нею я повірила в себе: Maybelline New York The Burgundy Bar Palette
З нею я повірила в себе: Maybelline New York The Burgundy Bar Palette

Так як на той момент, я була знайома з палетками від Maybelline, я не чекала чогось фантастичного. Побачила її у соц мережах і чомусь вирішила замовити. На скільки ж я була в шоці, передати неможливо. Після сухих тіней та не пігментованих відтінків, ця палетка була якоюсь магічною . Всі кольори гарно сіяли на віках, прекрасно переносились та були м'якими наче масло. Палетка виконана у теплій гаммі, яка на той момент була на піку популярності. Буквально у каждому рефілі - є виємка, хоча продкту доволі багато.

Я думаю на свотчах можна побачити на скільки вони блискучі. Так, тут є декілька текстур. Якісь сухі, якісь маслянисті. Майже вся сяючі або металік. У палетці всього два матових відтінка : транзитний з трохи холодним підтоном та тепло коричневий, який доречі дуже м'який і майже не сипиться.

Ця палетка зробить будь який макіяж - святковим. Може якщо перевипустять - я обов'язково куплю собі ще.