Zhukovka

Відгук на парфумований гель для душу від Dott "Tabacco&Vanilla"

Відгук на парфумований гель для душу від Dott "Tabacco&Vanilla"
Відгук на парфумований гель для душу від Dott "Tabacco&Vanilla"
Відгук на парфумований гель для душу від Dott "Tabacco&Vanilla"

Нещодавно я вирішила побалувати себе "Прекрасним тріо" від українського бренду Dott, до якого входять гель для душу, лосьйон для тіла та крем для рук. Вибір я зробила за ароматом, адже з настанням холодів люблю солодкі, зігріваючі та пряні нотки. І тут - пряме попадання🩶

Перший огляд хочу присвятити парфумованому гелю для душу. Перш за все, не можу не відзначити стильне пакування — баночка виглядає елегантно та стане справжньою окрасою будь-якої ванної кімнати. Також мені дуже сподобався колір гелю — стриманий сірий, який чудово підкреслює аромат засобу🎶

А тепер — про сам аромат. Він не лише приємний, а й грайливий.🎶

А тепер — про сам аромат.Він не лише приємний, а й грайливий. грайливий.

Початкові ноти дарують теплі пряні акценти листя тютюну, чорного перцю та кардамону.

Ноти серця розкриваються солодким ароматом тютюнової квітки, ванілі, троянди та шафрану.

А завершальні ноти поєднують в собі чуттєві відтінки уда, сандалового дерева, меду та амбри. Цей аромат дійсно зачаровує!

Користуватися гелем — справжня насолода. Окрім естетичного задоволення, я отримую задоволення від м'якої пінки, яка багата на корисні компоненти.

У складі засобу є Д-пантенол, трегалоза, молочна кислота та бетаїн. Д-пантенол заспокоює та зволожує шкіру, трегалоза забезпечує довготривале зволоження, молочна кислота допомагає м'яко відлущувати відмерлі клітини шкіри, а бетаїн зберігає вологу, роблячи шкіру гладкою та ніжною.

Цей гель для душу стане ідеальним вибором для впевнених у собі людей, для естетів та для всіх, хто цінує розкіш у всьому 🩶

P. S: і кому набридли рожеві баночки 🤭

-----------------------------------------------

Незабаром відгук на парфумований лосьйон для тіла та крем для рук 🪄 Тож підписуйся, щоб не пропустити ☺️