Anastasiiacurlypro

Перша розпаковка після переїзду

Перша розпаковка після переїзду

Нарешті ми переїхали і розпочинаю першу розпаковку ніштяків для здоровʼя і не тільки.

  1. Вітаміни Men's health чоловіку. В рейтингу ці вітаміни були першими, тому обрали їх. Гарне дозування, 100 таблеток.
  2. Biotin. Знову берусь за стан волосся і відновлюю попитки його відростити. Дозування 10000.
  3. HAIR SKIN NAILS. Також для волосся, зараз спрямовую все на відновлення росту і стану волосся. Але тут 3 таблетки в день, а в упаковці 60 штук. Гарне дозування всіх мікроелементів.
  4. D3. Ну тут зрозуміло, що сонечка уже мало, а цей вітамін покращує мій стан зранку.
  5. B12. Ну тут для всього, нервова система, стан волосся, плюс я маю анемію тому він мені рекомендований.
  6. Наступне для волосся шампунь Dessert essence. Мала їх кондиціонер з кокосом, мало було зволоження і живлення, але шампуні мають гарні відгуки.
  7. Мінька кондиціонеру andalou. Гарний склад, наявність алое, а я таке люблю.
  8. Мінька шампуню Giovanni. Обожнюю їх шампуні, але цю ще не пробувала. Гарний склад та дизайн.
  9. Бальзам для губ Blistex з ягодами. На зиму те, що треба. Мала їх синенький, залишилась задоволена. Краще ніж кармекс.

Дисклеймер: приймайте БАДи тільки після консультації в лікаря і здачі аналізів!

Перша розпаковка після переїзду
Перша розпаковка після переїзду