alena.rosee

Кислоти для волосся | Joko Blend

Кислоти для волосся | Joko Blend

Цей засіб прекрасно очищує та освіжає шкіру голови та є важливим в догляді за волоссям , бо м'яко прибирає ороговілі частинки та полірує без абразиву.

Натискай "дізнатись більше" розповім всі переваги пілінгу та кому підходить 🌿

Кислоти для волосся | Joko Blend

Якщо ви думали що це непотрібна штучка , просто уявіть , що шкіра голови потребує такого ж догляду як і шкіра обличчя чи тіла , вона так же пітніє, там накаплюються частинки (лупа, ороговілі частинки ) які важко просто вимити шампунем, залишки стайлінгу, шкіра голови потребує якісного та дбайливого очищення , і з таким завданням прекрасно справляються кислоти 🫧

✨Пакування: картонна коробка з інформацією від виробника , сама тара пілінгу зручна та має класний дозатор , на мій погляд допрацьований , він ідеально наносить засіб на шкіру голови без зайвих зусиль .

✨Консистенція: гелева прозора

✨Запах: легкий кислотний з трав'яними тонками

🌿Активні компоненти:

Екстракт Імбиру - для гарного кровообігу (

Кератин - для розгладження волосся ;

Вітамін В5 - має зволожувальні та регенеруючі властивості ;

✨Ефект:

Пілінг наносимо на суху шкіру на 5-10 хвилин, потім починаємо звичайно мити волосся шампунем .

Засіб вимивається гарно, він неначе підсилює дію шампуня тому очищення шкіри голови та коренів - ідеальне.

Пілінг не пересушує , гарно та м'яко очищують , після використання є прикореневий обєм та відчуття свіжості 🫧

Як мені показалось , він і продовжує свіжість волосся на день , що досмть важливо для тих , хто миє голову часто)))

Я писала раніше про такий пілінг :

https://club.makeup.com.ua/post/46753/

але цей має трошки м'якіше ефект, тому підходить для всіх типів волосся. В мене досить чутлива шкіра голови, але засіб не викликав жодних негативних реакцій на шкірі .

Можу рекомендувати спробувати всім, хто шукає делікатне та якісне очищення шкіри голови 🌿