Vikulyk

Грива, як у лева, з кислотним пілінгом від Joko Blend

Грива, як у лева, з кислотним пілінгом від Joko Blend

Без додаткових засобі для шкіри голови я не уявляю свого життя, в мене сиборейна шкіра голови і я завжди щось використовую: масла, скраби, а цього разу спробувала пілінг без скрабуючих частинок, який класно працює з сальністю скальпу і добре його очищує.

Грива, як у лева, з кислотним пілінгом від Joko Blend

Використовувати легко, просто відкручуєте кришечку і зразу з баночки наносите на шкіру голови.

Текстура гелева і достатньо густа, без вмісту скрабуючих частинок.

Засіб на основі AHA-кислот, то ж він має суто хімічний вплив, що досить важливо, адже шкірі потрібно допомагати оновлюватись.

Засіб легко розприділяється біля коріння волосся і не стікає. Він делікатно очищує шкіру, зовсім не травмуючи її. Відчуття комфортні, не має ніяких побічних ефектів у вигляді печіння чи навпаки якось охолодження.

Тримаю до 10 хв, також виробник рекомендує використовувати пілінг не частіше, ніж раз в два тижні.

Враження від використання:

  • Це насправді дуже зручно, що в пілінгу не має скрабуючих часток, бо я завжди переймаюсь, чи добре зможу вимити той же скраб, щоб не було його залишків, з пілінгом ці питання відпадають.
  • Очищує шкіру голови. Вона наче дихає, після першого ж використання.
  • Зменшує випадіння волосся, на розчісці помітила меншу кількість волосся. Що досить актуально в осінній період.
  • Голова довший час залишається чистою і лупа з'являється в меншій мірі.
  • Пілінг додає об'єму волоссю, який теж довго зберігається.

Пройшло вже три дні з дня миття голови і приходить час освіжити шевелюру, бо в цей період в мене волосся зазвичай схоже на сосульки. Але я бачу, що воно чудово зберегло свіжість і об'єм так довго, мені результат дуже сподобався і шевелюра дійсно, наче грива лева))