lina

Помада Lamel Silk Cover 401 Mocha Nude

Помада Lamel Silk Cover 401 Mocha Nude

Спочатку хочу сказати, що саме ця помада мала стати подарунком і я не повинна була б і робити огляд на неї. Але, так сталося, що колір у неї виявився не достатньо насиченим як я спершу сподівалася.

Проте, на мою вдачу, ця помада Lamel Silk Cover 401 Mocha Nude стала для мене найулюбленішою цієї осені 🩷

Помада Lamel Silk Cover 401 Mocha Nude
Помада Lamel Silk Cover 401 Mocha Nude
Помада Lamel Silk Cover 401 Mocha Nude

Я б сказала, що цей відтінок нюдово - коричневий, дуже ніжний і чаруючий. Мені дуже подобається текстура і стійкість цієї помади.

Вона тримається на моїх губах протягом щонайменше трьох годин. На губах виглядає дуже гармонійно і дійсно відчувається наче тоненький і легенький шар крему.

Дизайн:

Дуже стильна і мінімалістична туба помади. Темний колір дизайну виглядає загадково і дуже-дуже гарно 🖤

Аромат :

Коли я передивлялась відгуки на цю помаду і саме цей відтінок, я зрозуміла, що ця помада має запах і не всім це до вподоби. Мені чомусь цей запах нагадує шоколадні вафлі та крайоли - воскові олівці для малювання, тому я анітрошечки розчарована через це😅

Об'єм:

3.8 г

Країна ТМ :

Великобританія

Виробник:

Китай

Склад:

(Скопіювала з опису продукту)

Ethylhexyl Palmitate, Synthetic Wax, Mica, Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Beeswax, Silica Dimethyl Silylate, Bht, Fragrance, Titanium Dioxide (Ci 77891), D&C Red No. 27 Aluminum Lake (Ci 45410), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Fd&C Yellow No. 5 (Ci 19140), D&C Red No. 7 (Ci 15850), D&C Red No. 6 (Ci 15850), Fd&C Yellow No. 6 (Ci 15985), Fd&C Blue No. 1 Aluminum Lake (Ci 42090).

Ось так вона виглядає, я не дуже люблю наносити багато шарів помади на губи, але цю хочеться наносити багато 🥰

Дуже дякую за увагу 🩷

Гарного всім дня!