Алінка

Найкращий Аромадиффузор для дому

Найкращий Аромадиффузор для дому

Аромадиффузори від HelloHelen є дуже популярними. Якщо ви знаходитесь в дорогому готелі і просто танете від насолоди запахів, які вас оточують, на 99% будьте певні, що це аромадиффузор від HelloHellen. Найприємніше, що це український бренд, якому просто не має рівних. Стильний дизайн, висока якість, приємний аромат-візитна карточка цього бренду. За своє життя я спробувала багато різних пахучок і HelloHellen просто вкрали моє серденько. Один малесенький аромадиффузор заповнює своїм ароматом мою велику кухню та вітальню. Абсолютно всі хто приходить до нас в гості першим ділом розхвалюють запах в квартирі та питають де можна замовити. Без жодних сумнівів, купуйте і насолоджуйтесь вишукуваними ароматами, що створюють приємну атмосферу. 125мл мені вистачило на 11 тижнів (майже 4 місяці) . Я була приголомшена, адже на упаковці було написано, що вистачить його на тижнів 6-8. Зазвичай, з втратою рідини, в аромадифузарах інших брендів втрачається все більше і більше аромату, він стає не таким сильним, а потім і взагалі ледь помітним, але в Hello Helen від початку і до кінця аромадиффузор пахнув однаково сильно, навіть коли закінчувався. Також він може слугувати чудовим декором, дизайн аромадиффузору зможе прикрасити будь-яку оселю. Тож обов'язково спробуйте і я гарантую, що вам сподобається.

Найкращий Аромадиффузор для дому