Алінка

Зубна паста

Зубна паста

📍По-перше, це найекономніша👛 паста з усіх, що у мене були, наношу малесеньку горошинку і її більше ніж вистачає.📍По-друге, я дуже приємно здивована результатом після першого ж використання : зуби стали менш чутливими і протягом дня у мене відчуття завжди чистих зубів✨. Зазвичай, після їжі, я відчуваю неприємний наліт на зубах, після цієї ж пасти, вони начебто менше забруднюються, з ранку до вечора я відчуваю свої зуби чистими, міцними та здоровими. 🦷 Також паста має приємний смак, що залишає свіжість в роті на тривалий час.📍По-третє паста має хороший склад, не містить шкідливих речовин, таких як парабени та SLS, що забезпечує безпечне та ефективне очищення зубів.

📍 А тепер перейдемо до мінусів. Ніч, другий день як я користуюсь цією пастою, вимикають світло в домі, я вмикаю ліхтарик і ось що бачу ⬇️

Зубна паста

Пасти пів тюбика👀. Ще раз зауважу, що це другий день як я нею користуюсь і наносила я малесеньку горошину, отже використати багато пасти я ніяк не могла.🪥 На упаковці зазначено, що в тюбику має бути 75 мл пасти, скоріш за все, так і є і в цій половинці є 75 мл. Але відчуття, що мене надурили мене не покидає🤡. Також зазначено, що ця паста вібілююча, але ніякого, навіть найменшого відбілення не відбулось, а

я купувала пасту саме для цього.

📍Впринцепі це все. Якщо хочеться відбілення, ця паста з цим не впорається, а якщо хочеться просто мати здорові зуби, то ця відбілююча і не потрібна, адже для цієї задачі більше підходить паста цього ж бренду "Захист зубів і ясен" Dentissimo Pro-Care

Teeth&Gums.