Анастасія Фоміна

Моя давня хотілка,яка нарешті у мене🍬

Моя давня хотілка,яка нарешті у мене🍬

Я давно хотіла цю олійку-бальзам від LN pro,але чомусь постійно відкладала покупку.Знаєте,як буває коли в тебе купа косметики,то ти ото ходиш,придивляєшся,і не купуєш бо в тебе і так щось подібне вже є ,або чекаєш знижок.Аж от на 8 березня у якості подарунка від подруги я все ж таки отримала нарешті цей продукт нарешті.

У мене відтінок 101 вишневий пунш.Є всього здається 4 відтінки,відрізняються вони ароматами та кольорами в упаковці,по свотчам я зрозуміла,що вони все одно напівпрозорі.Аромат в мене вишневої цукерки,колір як видно в упаковці достатньо яскравий,але на губах прозовий повністю,можливо якщо нанести товстим шаром,то легкий відтінок і буде.Дуже мені подобається апликатор для нанесення,він набирає стільки продукту скільки необхідно.

Моя давня хотілка,яка нарешті у мене🍬

Цікава текстура:не жирне як олія(хоча заявлено,що це олія),більше схоже на блиск,але не липкий.Не тече,тримається добре,підходить у якості верхнього покриття після помади,зволожує губи.Особливо мені подобається вигляд цього засобу на губах,дуже красивий виходить прозорий блиск.

Можливо це непоганий варіант заміни на люксовий продукт теж олійки від Clarins,але в мене його не було,тому ручатися за це не можу(хоча по відгукам це два дуже схожих продукти,тільки з дуже різною ціною)

Цей продукт точно вартий вашої уваги,обов‘язково буду купувати ще.