Христина 🌺

Інноваційна пудра 4 в 1 Wibo

Інноваційна пудра 4 в 1 Wibo
Інноваційна пудра 4 в 1 Wibo

Шукала розсипну пудру, і в пошуку мені вибило цю. Прочитала опис, розібрала склад...купила. І так, це дійсно достойна пудра, ціна теж дуже адекватна.

До того в мене була теж відома розсипна пудра Kiko...я не робила на неЇ огляд, бо вона мені взагалі не підійшла...навіть не знаю чому🤔.

Ця пудра зовсім інша, тут змішані 4 кольори...пудра гарно зволожує, не западає в зморшки, вирівнює колір шкіри, зменшує почервоніння і пігментацію. Дуже хороший склад, багато корисних компонентів. Теж вона має виконувати функцію spf, але ще не знаю, наскільки добре...бо я все рівно кожен ранок використовую захист від сонця.

Пудра не біла, має відтінок, але це на колір шкіри не впливає. В середині не пластикове ситечко, що характерне для більшості розсипних пудр, а якась ніби марля. Упаковка теж дуже класна, можна видати за люкс.

Єдине, що мене збентежило, що пудра має запах...бо я прихильниця косметики без віддушки. Але досить приємний, мені сподобався.

На фото так пудра виглядає на шкірі. І дуже мені подобається хайлайтер Vivienne Sabo... він так класно підсвічує шкіру🥰. І коли здається, що його вже нема, його все рівно видно.

Скульптор на лиці теж Vivienne Sabo, я ще більше полюбила ці палетки

Інноваційна пудра 4 в 1 Wibo