Lily♥️

Narciso Rodrigues For Her

Narciso Rodrigues For Her
Narciso Rodrigues For Her
Narciso Rodrigues For Her

Кожного разу так складається, коли приходить весна, я завжди в пошуку нового аромату для себе. Можливо це сонечко пригріває )),але це дійсно так: де би я не була чи вдома чи за кордоном, хочеться чогось нового!

Це неймовірно приємний ніжний білоквітковий дуже жіночний пудрово-мускусний аромат!

У мене концентрація туалетної води.

  • Піраміда розкривається звучанням бергамота, османтуса й квітки апельсина.
  • У «серці» причаїлися амбра та мускус.
  • Шлейф складається з мелодій ванілі, ветиверу та пачулів.

Аромат призначений для спокусливої і витонченої жінки, яка не вміє програвати й завжди досягає поставленої мети.

З цим ароматом так склалося у мене, що я дуже його хотіла, коли чула на комусь, то просто було вау! Доречі , він стильно звучить і сьогодні! Але коли я наносила на себе, то в результаті він на мені звучав дуже грубо, ніби чоловічий одеколон, можливо так розкривається на мені мікс пачулі і мускусу)) Нот май хісторі)))Хоча це – знаменитий Francis Kurkdjian.

Narciso Rodrigues For Her
Narciso Rodrigues For Her

На мій смак, і ті що дійсно сіли на мені - це аромати Narciso Rodrigues,такі як Musc Noir For Her (дуже сексі, на мені він сливово- замшевий) , Pure Musc For Her ( дуже чистий, прозорий, білоквітковий, я відчуваю конвалію , але тут вона приємна) та Narciso Eau de Parfum Ambrée ( дуже теплий, я відчуваю на собі франджипані і ваніль) , проте саме з самим класичним NR for Her edt, не склалося)