Анастасія Фоміна

Тональна основа,яка не залишить вам плям ніде(як запевняє виробник)😜

Тональна основа,яка не залишить вам плям ніде(як запевняє виробник)😜

Ця тональна основа стала моєю справжньою знахідкою.Це тональна основа від Eveline називається Better Than Perfect.Виробник завіряє нас,що це зволожуюча тональна основа зі спеціальною формулою No Transfer,яка робить макіяж стійким без розтирання маскою(ох,де ті часи коли маски бісили мене найбільше всього),тобто основа має зафіксовуватися та не залишати жодних слідів.Мені особисто дуже сподобався цей продукт,неймовірно приємна текстура,не підкреслює лущення,наносити можна і спонжем і пальчиками.

До речі,мені більше подобається позприділяти саме руками,так продукт наноситься неймовірно рівно і тоненьким шаром.Взагалі мені за допомогою цього тона вдається отримати рівний та здоровий тон обличчя за лічені секунди,причому покриття зовсім непомітно.

В мене відтінок 02 light vanilla,він мені ідеально підійшов(що доволі рідко трапляється з тональними засобами цього бренду).Це середній відтінок ближче до світлого з жовтим підтоном(не для білосніжок).

Ступінь покриття може змінюватися.Можна нанести невагомим шаром та отримати легке покриття,яке підійде тим,у кого немає видимих проблем на шкірі.А можна наслоїти продукт та отримати хороше навіть вище середнього покриття,яке повністю перекриє усі ваші недоліки.Немає ефекту маски,навіть при середньому ступені покриття і до речі,я помітила,що з часом цей тон неначе краще схоплюється зі шкірою і якось вживляється в неї неначе.Фініш не матовий,майте це на увазі,але мені як людині,яка має шкіру схильну до жирності,можна не використовувати пудру особливо і моє обличчя не буде виглядати млинцем.Тон може збиратися в зморшки,але він дивом справді не залишає слідів(ні на одязі,ні за людях).

Спробуйте і ви,може і вам сподобається.