Анастасія Фоміна

Аромат персику,який закружляє вам голову🍑

Аромат персику,який закружляє вам голову🍑

Мій перший продукт від знаменитої Victoria's Secret.Взагалі то в мене є не тільки лосьйон для тіла,а ще був і міст,але його я вже довикористовувала.Скажу чесно,якби цей набір мені не подарували,я б напевно сама і не купила.Бо я не фанат засобів по догляду для тіла в форматі лосьйонів та містів,вони мені завжди не комфортні та і шкіра тіла моя впринципі теж без подібних засобів нормально собі живе.Але ж це був подарунок,а подарунок є подарунок,самі розумієте.Спробувала я цей лосьйон і перше,що звичайно кинулося це аромат.Він солодкий,фруктовий(ноти дуже солодкого трошки хімозного персика),знаю,що багато хто любить такі аромати,але тут діло смаку.Мені такий аромат підходить тільки в зимню пору,нажаль в більш теплу пору року він для мене душить в прямому сенсі цього слова.Я дуже люблю цікаві аромати в продуктах по догляду,але цей аромат мені явно не підійшов,бо від нього в мене реально крутиться голова.

Аромат персику,який закружляє вам голову🍑

Якщо відкинути той факт,що мені не підійшов аромат цього засобу,то можу точно сказати,що це хороший зволожуючий лосьйон для тіла.Він реально зволожує,пом'якшує шкіру,швидко вбирається,бо має доволі легку текстуру,не залишає липкості та залишає на тілі доволі стійкий аромат на 4-5 годин точно.

Якщо і плануєте,купувати подібний продукт,то обов'язково обирайте його ретельно,бо як ніяк це парфумований засіб.