O’Ostah

Ідеальний дует для пористого волосся від Alfaparf Milano

Ідеальний дует для пористого волосся від Alfaparf Milano
Ідеальний дует для пористого волосся від Alfaparf Milano

Із брендом Alfaparf я була знайома не з дуже гарної сторони. Перший продукт - це шампунь для блиску Semi Di Lino Diamond Illuminating Low. Він дійсно пом‘якшував і давав неймовірне сяйво, але вже під вечір волосся було настільки масним, що я просто не змогла добити ту пляшку. Другий - це фарба для волосся Evolution of the Color. Незважаючи на гідну палітру і холодні підтони, вона зовсім не зафарбувала мою сивину і змилась буквально за тиждень. Але ця двійка повністю змінила моє ставлення до бренду.

✔️ зазначено,  що шампунь безсульфатний. Проте він чудово піниться і добре очищує шкіру голови;

✔️ делікатний, волосся не сплутане ні під час миття, ні після змивання;

✔️ відчуття свіжості тримається до наступного миття (я роблю це через день);

✔️ нейтральний, приємний аромат.

Щодо реконструкції сказати нічого не можу, дуже невеликий термін використання + було б круто спробувати всю лінійку.

Якщо шампунь із цієї серії мене розчарував, то кондиціонер - вразив і закохав.

✔️ досить рідка текстура. Однак бальзам легко наноситься, «ковзає» і міньки на моє довге волосся вистачило на 4 миття;

✔️ полегшує розчісування, укладку, при цьому діє без обтяження;

✔️ надає блиск;

✔️ аромат - чоловічий одеколон, але мені ок, тим паче довго на запах не тримається;

✔️ волосся гладеньке, розсипається і не плутається.

Нагадаю, що у мене неслухняне, пористе та фарбоване волосся. Як подіє на іншому - гарантію не даю. Але від мене 10/10!