O’Ostah

Неймовірні гелеві помади від Catrice

Неймовірні гелеві помади від Catrice
Неймовірні гелеві помади від Catrice

Знову ця жінка з Catrice, скажете ви. Так-так, про цей чудовий бренд від мене буде ще не один допис😉 На цей раз розкажу і покажу гелеві плампери у стіках.

✔️ Гелева комфортна текстура.

✔️Зволоження. Це той варіант, коли губи попередньо не потрібно готувати. Декілька рухів - і соковиті губки готові.

✔️ Легке нанесення. Можна використовувати плампери без олівчика.

✔️ Можна гратись із насиченістю. Один шар - відтінковий ефект. Два - щільний колір.

✔️ Сходить поступово і без плям. Я ненавиджу, коли помаду потрібно підправляти та слідкувати за тим, чи не стерлась вона біля слизової.

✔️ Доступна ціна (але потрібно відслідковувати наявність😤).

Ця лінійка представлена у чотирьох відтінках. У складі - рослинні екстракти та гіалуронка.

То моя любов. Мій ідеальний колір, який перетворює обличчя з блідого і втомленого на яскраве, навіть коли окрім помади і тіней для брів нічого не нанесено.

Це найкомфортніший червоний, який у мене був. Можна просто розтушувати пальчиком для ефекту «зацілованих губ», а можна наслоїти у 2-3 шари і отримати щільний пігмент. З цим плампером я не боюсь, що колір відіб‘ється на зубках, розмажеться по обличчю і я взагалі забуваю, що на мені червоний колір, за яким потрібно слідкувати.

Це схожа лінійка, але без рослинних екстрактів. А ще палітра тут набагато більша.

Я довго шукала світ ідеальний нюдовий беж, який не дуже коричневий та не рижий. І ось він - у відтінку 010. Обожнюю його за неймовірне зволоження, за те, що не підкреслює сухість. Часто використовую замість звичайної гігієнічної помади і можу сказати, що окрім кольору продукт має непогані лікувальні властивості.

Залишається одне питання: як зупинитись і не купувати засоби для губ від Catrice🤭