BELENKAYA

Пілінг для шкіри голови, який змінив моє відношення до ексфоліації

Пілінг для шкіри голови, який змінив моє відношення до ексфоліації

Мій перший досвід з відлущуванням шкіри голови трапився у далекому 2015, коли на піку популярності був шампунь «Океан» від бренду Lush. Хто пам’ятає цей чудо-продукт з гігантськими гранулами морської солі — той зрозуміє, але інших опцій у нас тоді не було :) Після цього в хід йшли і домашні рецепти на кшталт шампунь + сода, а також магазинні варіанти, але свого фавориту я так і не знайшла…До сьогодні.

Скажу відверто, раніше я не вірила в кислотні пілінги для шкіри голови. Мені постійно хотілося якогось механічного впливу, щоб бути впевненою у реальній дії засобу. Але тут мені до рук потрапив Pre-Treatment Scalp Detox від NHP. Далі розгляну детальніше.

Засіб представлений у пляшці об’ємом 150 ml, якої вам вистачить на кілька місяців систематичного використання (враховуючи, що засіб можна використовувати 1-2 рази на тиждень). Приємною характеристикою став вузенький дозатор у формі носика, яким дуже зручно пропрацьовувати пробори, попередньо не розподіляючи їх гребінцем.

Aqua/Water, Glycerin, Propylene Glycol, Triethanolamine, Sucrose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycolic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Pinus Pumilio Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil, Origanum Majorana Leaf Oil, Citrus Aurantium Amara Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium PCA, Sodium Lactate, Inositol, Niacinamide, Panthenol, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Citrus Aurantium Duclis (Orange) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract , Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Fructose, Glycine, Hydroxyethylcellulose, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

  • касторова олія;
  • олія кедрового горіха;
  • олія журавця;
  • олія лаванди;
  • олія меліси;
  • олія майорану;
  • олія гіркого апельсину;
  • олія чайного дерева;
  • ніацинамід;
  • пантенол;
  • екстракт чорниці;
  • екстракт лимону;
  • екстракт кленового соку.

Всі перераховані компоненти мають одну місію: відлущування та контрольоване подразнення поверхні шкіри для стимуляції кровообігу. AHA-кислоти гарно працюють з лупою, а олія чайного дерева забезпечує антибактеріальну дію + позбавляє зуду.

Маю жирний тип шкіри, яка у періоди загострення переходить у жирну себорею. При надмірному очищенні можу відчувати зуд та спостерігаю появу почервонінь. До застосування засобу мала мити волосся 1 через 1. Волосся часто оновлюється, через що я стикаюся з сильним випадінням десь 3-4 рази на рік.

По тактильним відчуттям засіб себе ніяк не проявляє, і це добре, бо нікому з нас не потрібне дивне відчуття печіння чи ще чогось подібного. Після нанесення засобу може з’явитися хіба що легка прохолода.

Трітмент має дуже приємний аромат. Якщо ви не фанат чайного дерева, можете не перейматися, бо запах трав’янистий та досить нейтральний. Особисто мені пахне солодким зеленим чаєм :)

Консистенція трошки в’язка за рахунок гліцерину та олій, але здебільшого вона рідка та комфортна, не стікає на обличчя та самостійно розподіляється по поверхні голови. Я люблю прочісувати засіб масажною щіткою, але роблю це в межах голови, довжину не чіпаю, їй це просто не потрібно.

Витримую засіб хвилин 15-20 до миття, після чого промиваю шампунем та застосовую всі звичні засоби по догляду за волоссям.

  • шкіра голови залишається свіжою довше, мій графік миття волосся змістився на день;
  • жирна себорея пішла у ремісію;
  • зник зуд та подразнення;
  • перукар відмітила збільшення кількості нового пушкового волосся, хоча перед весною я завжди мала проблему сильного випадання;
  • довжина стала більш блискучою за рахунок легкого кондиціонування оліями при змиванні засобу;
  • виросла гривка на місці залисин, дівчата знають, яке це проблемне місце і як його важко реанімувати та активізувати. Фото вище скаже все замість мене :)

Якщо ви теж маєте таку «клінічну картину» як у мене, дуже рекомендую цей засіб, особливо зараз, в період зміни сезону. Я дуже задоволена таким новим експірієнсом💔