Ви захочете це взяти - Sister's Aroma Smart Shower Gel

Ви захочете це взяти - Sister's Aroma Smart Shower Gel

Після придбання інтимного гелю та крему для тіла, я почала справжнє полювання на продукти Sister's Aroma. Спочатку я вирішила, що потрібно закінчити всі засоби, які в мене були до того і які вже встигли набриднути.

Але повпливало на мене те, що прекрасна дівчина Кузя Ю-а розказала про запах в рожевих флаконах.

Ось тому я не пам’ятаю, як я опинилася на сторінці MakeUp у розділі засобів від сестер Даші і Юлі, а потім я прийшла до тями, коли оформила замовлення одразу на два засоби – смарт-крем та смарт-гель для душу :D

Приємна, легка і не густа, прекрасно милиться і дарує схожу з інтимним гелем піну. Під час використання відчувався запах та комфорт. Змивається також легко, немає відчуття стягнутості та сухості.

Достатньо компактний і практичний, на поличці не займає багато місця, об’єм – 250 мл. У порівнянні з кремом для тіла – однаковий. Дозатори, як ви могли бачити, теж однакові і комфортні у використанні. Також є можливість закрити його, щоб випадково не натиснути і не видавити цей скарб :D

В принципі, всі товари з представленої лінійки Sister's Aroma виготовлені з натуральних компонентів без додавання хімічних чи шкідливих речовин, що і підкупило мене. У складі гелю я помітила масла авокадо, макадамії та екстракт фукуса, які збагачені біорозкладними ПАРами. Після використання гелю шкіра стала м’якою, приємною на дотик та шовковистою, а лущення вже остаточно прибрав крем, який точно варто брати до пари з цим засобом.

Не можу не погодитися з Кузя Ю-а – він дійсно схожий на чоловічі аромати від Jo Malone, але для мене запах має більш м’якіший та приємніший акцент. Трохи віддає ягідною кислинкою та чимось рослинним, можливо це і є маракуйя, яка має більш природній запах, аніж той, що ми звикли відчувати в інших гелях для душу. Також є делікатні вставки шкірки персику, які ідеально доповнюють всі попередні компоненти бархатними нюансами.

Після нанесення крему для тіла аромат посилився і став набагато стійкішим, тому я можу влітку точно відмовитися від парфумів і замінити їх цими засобами😍

Я обов’язково буду ще і ще повертатися до Sister's Aroma, поки не спробую усе, що у них є. Це точно було кохання з першого погляду, яке ще не скоро відпустить моє серденько. Тому чекайте обов’язково щось новеньке – на черзі доглядова косметика для обличчя!❤️