Hanna Domashenko

Іскристе свято на очах від Topface

Іскристе свято на очах від Topface

Я обожнюю підкреслювати очі в макіяжі! Найлегше створити святковий ефект на повіках - це використовувати шимерні текстури або якісь яскраві, сяючі топпери поверх звичного макіяжу.

До того ж, не треба мати якісь особливі навички в макіяжі, щоб створити чудовий мейк - блискітки це зроблять за тебе😅😊

Іскристе свято на очах від Topface
Іскристе свято на очах від Topface
Іскристе свято на очах від Topface

Я просто обожнюю розсипчасті тіні від Topface у відтінку 003! Передача кольору в них абсолютно шикарна! З базою для повік Artdeco (https://club.makeup.com.ua/post/1210/ в цьому дописі про неї більш детально) вони зовсім не осипаються, а залізо-бетонно тримаються протягом всього вечора, поки не змию макіяж!

Ви тільки погляньте, як вони файно мерехтять! Нижче додаю відео, в якому гарно видно весь перелив кольору. Це такий ніжний шоколад: в міру темний, але з "дорогим" переливом.

Зазвичай я наношу на подвижну повіку ці тінюшки, а потім розтушовую від коричневого до тілесного в складці повіки. Нижню повіку промальовую темно-коричневим матовим відтінком! Вуаля! Легкий, але ефекний макіяж готовий! А якщо додати стрілочку - буде взагалі бомбезний результат!