Христина 🌺

Маст хеви весни або мої нові бюджетні фаворити🥰

Маст хеви весни або мої нові бюджетні фаворити🥰

1. Дуже класна палетка тіней Eveline. Її навіть порівнюють з палеткою Denona. Тут зібрані ідеальні кольори, і холодні і теплі. Дуже класні пігменти. Тіні тримаються без бази весь день. Це найкраща палетка тіней в Eveline. І, якщо її порівнювати з знаменитими Charming mocha I Rose Diamond, то ця в рази краща...взагалі не осипається, можна зробити багато різних макіяжів ( попередні тіні в згаданих палетках сипались скрізь і всюди🤦‍♀️ і всі кольори були схожі між собою: макіяж був або рижий, або рожевий).

2. Туш Eveline, яку я купила за дуже класною ціною. Це також супер класна знахідка, ця туш стала моїм новим фаворитом. Вії дуже виразні, довгі, закручені і гарно розділені...а чого ще треба від туші🤣.

3. Блиски для губ і олівець Aden. З цією фірмою я познайомилась вперше. Гарна ціна, гарна якість. Олівець в міру м'який, гарно робить контур губ.

Блиски для губ Hean, Catrice I Alverde(цієї фірми на мейк ап немає, але я б була дуже щаслива, якби була🫢. Це дуже класна німецька бюджетна косметика, натуральна): зібрала їх трьох докупи, бо вони дуже схожі між собою. Hean i Catrice мають відчуття м'ятноЇ прохолоди на губах, а Alverde - 3d effect, без смаку, трішки збільшує губи, має дуже гарний рожевий колір і блискітки. Блиски гарно зволожують губи, не липнуть, не лягають маскою і не відчутні на губах, що для мене дуже важливо.

4. Пудра Wibo 4 in 1. Дуже коасна, гарний склад, гарно матує шкіру, виконує свої функції сповна.

5. Vivienne Sabo палетка для контурингу і хайлайтери. Я вже про них говорила 1001 раз в говорю знову: це ідеальні бюджетні палетки, якими не можливо переборщити макіяж. Вони додають ізюминку, яка дуже дорого виглядає на шкірі.

Маст хеви весни або мої нові бюджетні фаворити🥰
Маст хеви весни або мої нові бюджетні фаворити🥰
Маст хеви весни або мої нові бюджетні фаворити🥰
Маст хеви весни або мої нові бюджетні фаворити🥰