Pilirina 💛💙

Ardenbeauty: краса по-американськи ❤️❤️❤️

Ardenbeauty: краса по-американськи ❤️❤️❤️
Ardenbeauty: краса по-американськи ❤️❤️❤️
Ardenbeauty: краса по-американськи ❤️❤️❤️
Ardenbeauty: краса по-американськи ❤️❤️❤️

Аромат Ardenbeauty купила вперше 17 років тому, після народження старшого сина. О, тоді це був хітяра! І коштував він немало.

З тих пір аромат змінився, став менш гучним, але соточки так і змінюються кожного року у мене на полиці.

Знаєте коли я ним користуюся? Коли хочеться відпочити від своєї тяжкої парфумованоі артилерії і хочеться пахнути квіточками і чистим нічим, а не землею, йодами, бинтами і іншими нішевими приколами.

Колись користувалася на роботі і знаєте що? Дівчинка з бухгалтерії, яка часто забігала до мого кабінету, сказала, що я пахну американкою 🤷‍♀️ Ми тоді всі посміялися і довго думали, а чим же пахнуть американки. 😂😂😂

Тільки після цього я зрозуміла різницю між європейськими парфумами і ароматами США. Адже Arden та Lauder точно знають у цьому толк. 😉

Парфуми цілісні, не відокремлені ніякими нотами, квіткові, мускусна база чиста. Для мене Adenbeauty - аромат квіткової чистоти і лотосу! Дуже простий, але гармонійний. Він як косметичне молочко для тіла, добре скроєний, свіжий, ніжний, дзвінкий. Ні крапельки не задушливий, не липкий. Для мене це повітря наповнене весняними ароматами після зливи. І стійкість пристойна.

3 години для такої смішної ціни - це ж кайф!😉👍