Alina_Demchenko

Бюджетна палетку, яку я не раз бачила у знайомих візажистів: Lovely Surprise Me Eyeshadow Palette Pe

Бюджетна палетку, яку я не раз бачила у знайомих візажистів: Lovely Surprise Me Eyeshadow Palette Pe
Бюджетна палетку, яку я не раз бачила у знайомих візажистів: Lovely Surprise Me Eyeshadow Palette Pe

Отдже: про палетки від цього бренду я вже розповідала. В мене є насичена морська і неймовірно яскрава у лілових відтінках. Ця ж - більш класична і підійде багатьом.

Це 9тка тіней у тело коричневій гаммі. Коли вона вийшла, саме теплі коричневі відтінки - були на піку популярності.

Як на мене, саме ці відтінки, повинні підійти під будьякий колір очей. з нею можна зробити як нюдовий варіант, так і дуже яскравий святковий мейк.

Бюджетна палетку, яку я не раз бачила у знайомих візажистів: Lovely Surprise Me Eyeshadow Palette Pe
Бюджетна палетку, яку я не раз бачила у знайомих візажистів: Lovely Surprise Me Eyeshadow Palette Pe

Не бачу сенсу писати який великий текст - все і так зрозуміло.

Відтінки насичені, не реально пігментовані і дуже м'які. Навіть матові відтінки наче якесь масло, шовковисті, супер пагментовані і мають дуже насичені кольори. Ну а сяючі відтінки - то якась казка. Мені здається, що в правильних руках - ці тіні виглядають так само як і люкс.

Тримаються добре, наносяться і тушуються без проблем.

Сяючі металик відтінки - краще наносити пальцем. Так сяє інтенсивніше.

Якщо ви шукали палетку у таких відтінках - краще просто ще не бачила.