Анна

Як зволожити вибагливу шкіру тіла та рук

Як зволожити вибагливу шкіру тіла та рук
Як зволожити вибагливу шкіру тіла та рук

Достойні засоби за адекватну ціну.

Знаю про цей бренд вже давно, бо постійно користуючись їх бальзамом для губ та кремом для рук. Що мені подобається в ньому, так те, що зі зволоженням від справляється на тверду п'ятірку (про атопічну шкіру не підкажу).

Чому я вирішила спробувати саме цей лосьон? Варто трохи розповісти про мою базу)):

  • Суха шкіра, завжди не вистачає зволоження в зимку. Влітку нормальна, але є сухі зони (лікті, п'яточки)
  • Схильна до висипань, проблемна якщо запустити.
  • Мені дуже швидко набридають ароматні креми, гелі і т.д. Або я не хочу міксувати з ароматом мого улюбленого парфюму.

Так от, я думаю, що завдяки тому, що лосьон для чутливої шкіри, то він некамедогенний. Тому що моя шкіра його сприймає. Має середню жирність, схожий на йогурт, всотується відносно швидко. І так, не має запаху 🥰

До нього користувалась Сераве, як на мене, те саме.

Як зволожити вибагливу шкіру тіла та рук

Цим кремом я користуюсь вже більше півроку, так, саме цією маленькою тубою)) А взагалі, вже багато років. Справа в тому, що він дуже плотний, наношу тільки на ніч і руки зранку, як після масочки. Рекомендувала мені його майстер з манікюру, коли я поскаржилася та розшарування нігтів та суху шкіру і він дійсно врятував тоді, з тих пір це мій улюблений крем для рук, особливо взимку.

Мінус також є - якщо ним користуватись дуже часто, то перед нанесенням гель-лаку потрібен хороший обержирувач😅

Цікаво як багато поціновувачів непарфумованої доглядової косметики?) 🤔😊

Анна
2
Підписники
0