Vikulyk

Невже ідеальна маска знайдена

Невже ідеальна маска знайдена

Я пробувала чимало масок для волосся, як професійних так і з масмаркету, навіть Бреліл 100 грн за літру 😅 В результаті я зупинилась на цій масці, дуже вона мені подобається, можливо навіть найбільше, з тих, які пробувала))

Ітак стан мого волосся відображає фото, воно дуже постраждало від корони і післяродового періоду. Ця маска дозволяє мені швидше привести до тями локони, які вже перенесли багато на своєму шляху до краси 😁

п.с. фото прям в стилі реклами Kerastase ))

Невже ідеальна маска знайдена
  • Після першого ж миття маска дуже гарно зволожила і розпутала кінчики.
  • Також зразу я помітила сяйво і помірне зволоження, в ній все так вміру і ніякого обтяження, просто хороший догляд.
  • Я відколи почала доглядати за волоссям, а це вже немало років, то не страждаю ні електризацією ні посіченими кінчиками, тому наскільки вона може залагодити цю проблему незнаю, але якихось проблем не провокує.
  • Запах салонний, дуже приємний
  • Ціна хоч і не бюджетна, але маска супер густа і економна!
  • Дехто радить тримати її 20 хв і замотувати рушником для супер ефекту, на такі процедури в мене часу і терпіння немає, але я один раз пробувала і скажу, що дійсно ефект навіть кращий, але якщо потримати 1-5 хв, як це роблю я, то теж все чудово)

Відмінний засіб, який задовольняє потреби мого догляду, я впевнено йду по шляху до здорового волосся.

Мій вердикт: так і ще раз так!