Pilirina 💛💙

Бюджетний аналог творіння Narciso Rodriguez?

Бюджетний аналог творіння Narciso Rodriguez?

Аромат створений у 2005 році, має концентрацію EDP (парфумована вода). А у 2006 році аромат отримав "парфумерний оскар" - нагороду FiFi Awards за найкращу рекламну компанію.

Sarah Jessica Parker Lovely - деревинно-мускусний коктейль оптимізму. Аромат надає своїм власницям енергії та жіночності. Він елегантний та звучить дорого.

Бюджетний аналог творіння Narciso Rodriguez?

Багато не чекала від аромату, бо купувала наосліп. Він перевершив моі очікування. Мускусна база дуже красива - холодна, відсторонена, стерильна. Можливо, через це весь час, коли чую на собі, виникає відчуття «чистої сорочки». Хороший шлейф.

Піраміда складна: 👇

Верхні ноти:

Лаванда, мартіні, бергамот, мандарин, палімандрове рожеве дерево

Середні ноти:

Пачілі, орхідеї, нарцис

Базові ноти:

Мускус, дерево, кедр, біла амбра

Непогано, правда ж? 😉

Флакон мінімалістичний, але стильний. Дизайн натхненний пуантами балерини, а кришечка (яку я загубила🙈)та ніжний ремінець – колекцією взуття Сари Джесіки Паркер.

Як на мене, Lovely в одному направленні з Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum. Іх весь час порівнюють і я особливо різниці не бачу. Через 10 хвилин після розпилення Lovely дійсно стає дуже схожим на рожевий Родрігез, як брат.

Чудовий зразок творіння селебріті. Сара постаралася.

Рекомендую його тим, хто, як і я, носять те, що подобається, а не те, що в мейнстрімі та не страждають парфумерним снобізмом